O nas

Świat Podróżników:Nowy serwis informacyjno - społecznościowy, poświęcony turystyce, podróżom, wyprawom oraz formom aktywnego spędzania czasu. Oddajemy Wam do dyspozycji miejsce, w którym możecie dzielić się swoimi wrażeniami, emocjami, przeżyciami ale także doświadczeniami, radami i sugestiami. Na SwiatPodroznikow.pl z łatwością znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, by zaplanować podróż, wyprawę, wycieczkę czy nawet wyjazd na weekend tak aby była w stu procentach udana i aby powrócić do domu zachowując jedynie szczęśliwe wspomnienia. Codziennie przekazujemy Wam informacje z kraju i ze świata, do tego możecie korzystać z otwartego forum do dyskusji i wielu innych funkcjonalności jak choćby: dowcipy dobre w podróż. Dzięki SwiatPodroznikow.pl możecie zawierać wspaniałe znajomości - właśnie w tym celu udostępniamy takie możliwości jak dodawanie znajomych czy usługę poczty wewnętrznej do wymiany wiadomości między Wami. Przede wszystkim mamy nadzieję, że będziecie spędzać na naszym serwisie miło czas, aby szczególnie okresy przedwyjazdowe upływały Wam z mniejszą niecierpliwością. Napiszcie bloga, wstawcie własne zdjęcia czy filmy. Spisujcie własne wspomnienia tworząc opisy do zdjęć krótkie lub długie, piszcie własne relacje z podróży!


Partnerzy:


BiletyAutokarowe.pl
„Droga na skróty”
To magazyn radiowy, który aspiruje do miana eksperta w zakresie szeroko pojętej wiedzy o świecie: turystyki, etnologii, kulturoznawstwa i stosunków międzynarodowych.
Trzon tematyczny programu stanowić będą spotkania z podróżnikami oraz reporterami zajmującymi się sprawami zagranicznymi, autorami książek o podróżach; rozmowy z organizatorami ciekawych inicjatyw podróżniczych, a także specjalistami w dziedzinie konfliktów międzynarodowych.
Ponadto, program ma informować słuchaczy o aktualnych wydarzeniach, promocjach i nowościach w branżach związanych z turystyką i podróżami (Rubryka „Co w drodze piszczy”), a także udzielać porad dla udających się w podróż na temat wyboru sprzętów i gadżetów turystycznych (Rubryka „Parę słów na drogę”). Odbiorcami audycji są osoby w wieku 16 – 35 lat, aktywne, ciekawe świata oraz odległych kultur.
Zapraszamy na stronę Radia WWW:
www.radiowww.eu


BiletyAutokarowe.pl
Najlepszy portal dla polskiego pasażera. Kup tanie bilety autokarowe do całej Europy przez Internet albo telefonicznie. W ofercie przewozy do 24 tysięcy miast w 29 krajach.
Infolinia: 71 724 23 77 lub 801 011 600.
Zapraszamy na:
www.BiletyAutokarowe.pl