kraj:
Austria
26-07-2013, 12:46 komentarzy: 0

Lato w Ischgl – feeria możliwości

Miłośnicy kolarstwa górskiego, wędrówek po górach i wszelkich innych letnich przyjemności cenią Ischgl za niezwykłą różnorodność, jaką oferuje miłośnikom aktywnego wypoczynku.

Lato w Ischgl, Rowery Lato w Ischgl, Rowery

Korzystaj z różnorodności regionu – z kartą Silvretta Card All Inclusive


Urlopowicze wyruszający na podbój regionu mogą dysponować bezpłatną kartą Silvretta Card All Inclusive jeszcze przed przyjazdem. Karta gościa obejmuje oprócz bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji publicznej w regionie także opłatę za przejazd malowniczą drogą Silvretta Hochalpenstraße. Turyści wędrujący po górach pieszo i na rowerach korzystają z bezpłatnych przejazdów kolejkami linowymi i wyciągami krzesełkowymi na całym obszarze Paznaun. Oprócz tego posiadacze karty mogą liczyć na wiele dodatkowych atrakcji, jak udział w tygodniowym programie zajęć, który obejmuje m.in. safari na lodowcu i rodzinną wyprawę wspinaczkową, oraz wolny wstęp na baseny i do muzeów.

Gdzie jest Paznaun? Austria, Zobacz na mapie

Lato w Ischgl, Rowery
Lato w Ischgl, Rowery
 

„Ride on“ – Ischgl kolarskim eldorado


Ponad 1000 km ścieżek rowerowych czyni Paznaun jednym z największych i najciekawszych regionów rowerowych. Jego oferta sięga od łatwych tras w dolinie, idealnych dla początkujących cyklistów i rodzin, poprzez długie szlaki na całodzienne wycieczki i maratony w górskim terenie, aż po freeride’owe trasy ze wsparciem kolejek linowych. W Ischgl znajduje się wiele specjalnych kwater dla rowerzystów, które na miejscu udostępniają materiały informacyjne i karty rabatowe. Goście otrzymują bezpłatny przewodnik rowerowy po Ischgl z mapą „Kompass“ i 34 trasami, a portal z trasami GPS na interaktywnej mapie szlaków rowerowych pokazuje trasy według wybranego stopnia trudności. Oprócz tego na portalu można znaleźć informacje na temat profilu i przebiegu trasy.

Punktami kulminacyjnymi sezonu rowerowego są imprezy MTB - Ischgl Ironbike i Ischgl Overmountain Challenge.

3 sierpnia 2013 już po raz 19. odbędą się rozgrywki Ischgl Ironbike. Za wygraną w tym maratonie MTB przewidziana jest najwyższa na świecie nagroda, w związku z czym najlepsi zawodowcy i najambitniejsi amatorzy dają tutaj z siebie wszystko. Uczestnicy mają do wyboru trzy różne trasy, z których najkrótsza wymaga pokonania ponad 27,5 km długości i 755 m różnicy poziomów, a najdłuższa 79 km długości i 3820 m wysokości. Wszystkie obfitują w solidne podjazdy, ambitne singletracki i cudowne widoki na Silvrettę.

Formularze zgłoszeniowe i informacje znajdziecie pod adresem: www.ischgl.com/de/ironbike-mtb-event-alpen.

Lato w Ischgl, Rowery
Lato w Ischgl, Rowery

Zobacz także: Rowerem przez Południowy Tyrol

Od 13 do 15 września 2013 Ischgl wraz z Cannondale – głównym partnerem imprezy – po raz pierwszy zaprosi na dwudniowe zawody Ischgl Overmountain Challenge. Ta  spektakularna impreza MTB enduro odbędzie się na terenie Silvretta Bike Arena. Wyścig wymaga co prawda dużej wytrwałości i zręczności, jednak jego najważniejszym elementem jest dobra zabawa z przyjaciółmi, fanami MTB i gwiazdami tego sportu. Więcej informacji pod adresem: www.ischgl-overmountain.com.


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: 2013, Austriackie Alpy, Ischgl, Kolarstwo górskie, Lato, Paznaun, Rowery, Wędrówki po górach, Wycieczki rowerowe


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »