kraj:
Szkocja
21-06-2012, 09:14 źródło: ŚwiatPodróżników     komentarzy: 0

Mityczna Szkocja w nowym animowanym filmie Disneya

W mitycznej Szkocji, Merida, członek rodziny królewskiej, decyduje się porzucić rodowe nazwisko, żeby spełnić swoje marzenie - zostać łucznikiem. Merida dokonuje trochę nierozważnego wyboru, który skutkuje zniszczeniem królestwa jej ojca i życia jej matki. Merida postanawia walczyć, by naprawić szkody.

Merida Waleczna

17 sierpnia wejdzie na ekrany kin Merida Waleczna, wielki film animowany z Disney/Pixar.

Dołącz do nas na Facebooku!

Od zarania dziejów w dzikich i górzystych regionach Szkocji historie epickich bitew oraz mistyczne legendy przekazywane są z pokolenia na pokolenie. W nowym filmie studia Disney/Pixar odważna Merida stawia czoło tradycji, przeznaczeniu i okrutnym bestiom, a nowa opowieść dołącza do ludowych przekazów.

Zobacz także: Rekord Guinnesa: największy na świecie kebab

Wielkie wyczyny Meridy zapwne mogą zainspirować wielu widzów do odwiedzenia Szkocji. Disney może pomóc w realizacji tego celu. Eksperci podróży Disney'a ściśle współpracowali z twórcami filmu aby wypracować plan podróży oparty na filmie. Wynik jest fantastyczny: mix historii, kultury i aktywności fizycznej przeznaczony dla turystów w każdym wieku. Dziewięć dni, osiem nocy - wycieczka obejmuje wizyty w dawnych wioskach, zamkach i innych miejscach, które zainspirowały do pracy nad filmem. Więcej tutaj.


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Merida Waleczna, Mityczna Szkocja, Podróże


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »