kraj:
Niemcy
autor: KLA
11-01-2013, 10:33 komentarzy: 0

Pokaz mody Barbie

Pokaz mody Barbie, fot. MattGrommes, Flickr CC

Prawdziwy dom Barbie otwiera podwoje w Berlinie zachodnim

To będzie niezwykłe wydarzenie. Blond lalka o niebotycznych nogach, najbardziej ukochana przez wszystkie dziewczynki świata, bohaterka wyśnionej historii miłosnej z Kenem zaprosi po raz pierwszy do swojego domu w realu. Inauguracja już 26 marca br w stolicy Niemiec.

Do tej pory fabryki firmy Mattel „wypluwały” z siebie miliony mini-domków. Obowiązkowo paskudnie kiczowatych, z plastiku, w ordynarnie różowym kolorze. Te domki lądowały w supermarketach i mniejszych sklepach stając się ucieleśnieniem marzeń większości małych dziewczynek, bo siła reklamy jest doprawdy wielka. A następnie większość tej większości kilkulatek zdołała wymóc na rodzicach, aby im takie „cudo” kupiła, naturalnie z samą Barbie jako główną bohaterką, jej partnerem, Kenem, gdyż nie może być samotna, kompletem strojów dla obojga – przecież nadzy nie mogą paradować i, ba!, nie- niezbędnym absolutnie wyposażeniem wnętrz domku (mebelki do salonu, kuchni, łazienki), samochodem, basenem, kucykiem i czort wie jeszcze czym.

Teraz świat ogarnie jeszcze większe szaleństwo, bo to, co dotąd istniało w miniaturze, nabierze właściwych wymiarów. Otóż pod koniec marca w zachodniej części Berlina znacznie już podstarzała Barbie (pamiętajmy, że nasza piękność urodziła się w odległym 1959 roku) zaprosi do swojego prawdziwego domu: 2,5 tys. m2 w obowiązkowo różowym kolorze.

Gdzie dokładnie stanie i czy będzie miał obowiązkowo trzy piętra i windę – tego jeszcze nie wiadomo. Ale, jak zapewnia realizator projektu, niemiecka firma Ems Entertaiment Germany, która podpisała z Mattelem stosowny kontrakt, będzie to pierwsza okazja do „wkroczenia do krainy Barbie”. Przetestujemy więc łóżko z baldachimem i fortepian blondyny – oczywiście w kolorze różu. Ale też młode damy będą mogły poczuć się niczym ich idolka spacerując po modowym wybiegu w świetle reflektorów albo spróbować swoich umiejętności w karaoke.

Zobacz także: Najmniejsze i najdziwniejsze domy świata - Eco Bike Trailer

Bilet wstępu do tego „raju” – jedyne 17,20 euro. Nowy „lans” Barbie nie zakończy się w Berlinie, bo od końca sierpnia dom ruszy w tournee – zapewne po innych miastach, a może i innych stolicach Europy? Czy zawita też do Warszawy? Zobaczymy!

Źródło: ANSA

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Atrakcje turystyczne, Barbie, Berlin, Ciekawostki ze świata, Prawdziwy dom Barbie


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »