kraj:
Portugalia
19-08-2013, 10:56 komentarzy: 0

Planujesz biznes lub wakacje - „Wybierz Portugalię”

Organizacja AICEP Portugal Global przygotowała nowy film promujący Portugalię. Państwo to ukazane jest zarówno jako dobre miejsce do inwestowania i nawiązania kontaktów biznesowych, jak też piękny kraj, doskonały na spędzenie urlopu.

Wybierz Portugalię

Organizacja AICEP Portugal Global, promująca inwestycje i współpracę handlową z Portugalią, przygotowała prawie 6-minutowy film „Wybierz Portugalię” prezentujący zalety tego kraju.

Portugalia przedstawiona jest jako nowoczesne, innowacyjne i gościnne państwo z utalentowanymi ludźmi, takimi jak m.in. znany trener piłkarski José Mourinho, jeden z najlepszych piłkarzy świata Cristiano Ronaldo, pieśniarka fado Mariza, przewodniczący KE José Barroso oraz laureat prestiżowej Nagrody Pritzkera, architekt Eduardo Souto de Moura. Można dowiedzieć się również, że Portugalia jest eksporterem nie tylko ubrań czy produktów rolnych i spożywczych (w tym korka), ale i samochodów czy innowacyjnych rozwiązań w sferze zdrowia.

Czytaj wiadomości z Portugalii

W filmie pokazano także piękno Portugalii: od złotych plaż, przez równiny i jeziora Alentejo, winnice Doliny Douro po charakterystyczne zabytki tego kraju – misternie ozdobiony, lizboński Klasztor Hieronimitów czy Pomnik Odkryć Geograficznych.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Atrakcje turystyczne, Biznes, Ciekawostki ze świata, Podróże


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »