kraj:
Polska
autor: swiatpodroznikow.pl
29-09-2011, 13:27 źródło: Własne     komentarzy: 1

Tutystyka, Podróże, Wyprawy

Tutystyka, Podróże, Wyprawy, Własne

Witamy w nowym serwisie podróżniczym!

Serdecznie witamy w SwiatPodroznikow.pl - nowym serwisie informacyjno-społecznościowym poświęconym turystyce, podróżom, wyprawom i wycieczkom oraz formom aktywnego spędzania czasu. Oddajemy Wam do dyspozycji miejsce, w którym możecie dzielić się swoimi wrażeniami, emocjami, przeżyciami ale także doświadczeniami, radami i sugestiami. Na SwiatPodroznikow.pl z łatwością znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, by zaplanować podróż, wyprawę, wycieczkę czy nawet wyjazd na weekend tak aby była w stu procentach udana i aby powrócić do domu zachowując jedynie szczęśliwe wspomnienia.

Otrzymacie od nas najświeższe informacje na temat krajów całego świata. Otwarte forum do dyskusji i wiele innych funkcjonalności dopełni kompendium wiedzy na wszystkie tematy serwisu. Dzięki SwiatPodroznikow.pl będziecie zawierać wspaniałe znajomości - właśnie w tym celu udostępniamy takie możliwości jak dodawanie znajomych czy usługę poczty wewnętrznej do wymiany wiadomości między Wami. Przede wszystkim mamy nadzieję, że będziecie spędzać na naszym serwisie miło czas, aby szczególnie okresy przedwyjazdowe upływały Wam z mniejszą niecierpliwością.
 
U nas napiszecie bloga, wstawicie własne zdjęcia czy filmy. Każdy Wasz materiał wstawiony na stronę może być oceniany przez innych, dzięki czemu łatwiej mogą być wyróżnione te, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Spisujcie własne wspomnienia tworząc opisy do zdjęć krótkie lub długie, piszcie własne relacje / opowieści z podróży tuż po powrocie do domu a zawsze będziecie mogli do nich wrócić!

Zamierzamy zaprosić do współpracy znanego polskiego podróżnika, aby pisał do nas wszystkich ciekawe opowieści z własnych wypraw i dzielił się na łamach naszego serwisu wrażeniami z wypraw. Mamy też w planach kolejne funkcjonalności, które będziemy chcieli wdrażać z czasem aby wszystko co kojarzy się z tematami serwisu mogło być u nas znalezione.

Na koniec życzymy Wam przyjemnego korzystania z SwiatPodroznikow.pl. Jeżeli spodoba Wam się to miejsce będziemy bardzo szczęśliwi jeżeli klikniecie na facebookowe „Lubię to” na głównej stronie serwisu lub tutaj.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Podróże, Serwis, Turystyka, Wyprawy


reklamy:

Komentarze

chabior (43), 16-12-2011 09:13

życzę powodzenia!


Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »