kraj:
Ukraina
28-03-2012, 10:20 źródło: Materiały Prasowe     komentarzy: 0

Od maja do Lwowa

Wrocław zyskuje nowe połączenie. Od 16 maja ze stolicy Dolnego Śląska polecimy Eurolotem do Lwowa. Dla wielu mieszkańców regionu będzie to doskonała okazja do odbycia sentymentalnej podróży, a kibice ucieszą się na myśl o komfortowych lotach do jednego z miast-gospodarzy UEFA EURO 2012! Bilety w cenie od 99 zł w sprzedaży od 27 marca.

Samolot Eurolot, Aut. Arz Samolot Eurolot, Aut. Arz , Wikimedia

Polska Regionalna Linia Lotnicza Eurolot 16 maja uruchomi pierwsze w historii wrocławskiego lotniska połączenie lotnicze z Ukrainą. Loty do Lwowa w każdą środę i niedzielę o godz. 14.35. Przylot na miejsce o godz. 17.15. Ze Lwowa do Wrocławia odlecimy o godz. 13.30 również  w środę i niedzielę. W stolicy Dolnego Śląska będziemy o godz. 14.10. Podróż zajmie niespełna dwie godziny.

- Za sprawą decyzji inii Eurolot rozszerzamy naszą ofertę wschodnioeuropejską i spełniamy oczekiwania wielu podróżnych mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław. Lot do Lwowa to dla wielu okazja do podróży sentymentalnej, ale też możliwość odwiedzenia dynamicznie rozwijającego się miasta o ogromnym potencjale turystycznym dodaje.

Połączenie ze Lwowem to długo wyczekiwany i niezwykle atrakcyjny kierunek dla podróżujących z Wrocławia i regionu. Miasto nosi ślady wielu wieków historii, jest prężnie działającym ośrodkiem kultury i nauki, a także oferuje możliwość zwiedzania zabytków wpisanych na listę UNESCO. Lwów  będzie areną zmagań piłkarzy w ramach turnieju UEFA EURO 2012. To właśnie tutaj zostaną rozegrane tak prestiżowe spotkania, jak Niemcy-Portugalia czy Dania-Niemcy.

Według informacji podanych przez Eurolot, bilety w cenie od 99 zł trafią do sprzedaży już 27 marca po południu. Sprzedaż za pośrednictwem strony przewoźnika.


Mury obronne Lwowa, aut. Lestat (Jan Mehlich) [Wikimedia]:


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Eurolot, Loty do Lwowa


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »