kraj:
Polska
28-03-2012, 18:48 źródło: Materiały Prasowe     komentarzy: 0

Lotnisko rozkwita na wiosnę nowy rozkład lotów

Wiosenny rozkład, obowiązujący od 25 marca, to siatka lotów na miarę nowego terminala 39 kierunków regularnych, rekordowa oferta czarterowa, europejskie nowości i połączenia do wszystkich polskich miast-gospodarzy UEFA EURO 2012!

Terminal T2 we Wrocławiu, aut. Maciej Lulko Terminal T2 we Wrocławiu, aut. Maciej Lulko , Wikimedia

W niedzielę, 25 marca, rozkład lotów w Porcie Lotniczym Wrocław zmieni się z zimowego na światowy! mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. - Wrocław ma już terminal pasażerski na europejskim poziomie, któremu kroku dotrzymuje różnorodna oferta połączeń mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. Od 25 marca do 27 października we Wrocławiu pasażerowie będą mogli wybierać z rekordowej liczby 61 różnych kierunków.

Wrocławskie lotnisko stawia na szeroki wybór kierunków i kompleksową ofertę dla podróżnych. Ze stolicy Dolnego Śląska polecimy bezpośrednio do 14 europejskich krajów Hiszpanii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Belgii, Irlandii, Niemiec, Holandii, Danii, Grecji, Szwecji, Norwegii, Francji oraz na Maltę oraz do 7 polskich miast. Tanie linie lotnicze oferują m.in. najbardziej atrakcyjne stolice europejskie (Paryż, Londyn, Bruksela, Oslo), ciekawe kierunki turystyczne (Mediolan) czy cieszące się niesłabnącą popularnością loty na Wyspy - do Londynu, Dublina, Liverpoolu, Glasgow, czy Bristolu. Jak zwykle na wiosnę wracają typowo wakacyjne destynacje hiszpańskie. Niedrogo polecimy do Alicante, Barcelony oraz Malagi.

W związku z uruchomieniem we Wrocławiu pierwszej polskiej bazy Ryanaira, do oferty wchodzi teraz 7 zupełnie nowych kierunków tego przewoźnika - Malmö, Wenecja-Treviso, Paryż-Beauvais, Bournemouth, Malta, Piza i Kreta-Chania. To poszerzy ofertę przewoźnika do 22 regularnych połączeń.

Nie zabraknie również połączeń krajowych. Z Wrocławia z łatwością dotrzemy do wszystkich miast-gospodarzy turnieju UEFA EURO 2012, chociaż nie tylko. W nowym rozkładzie, dzięki liniom OLT Express, znajdą się Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin i Warszawa. Do stolicy w nowym sezonie polecimy również z PLL LOT.

W bogatej ofercie nadal będą mogli przebierać pasażerowie klasy biznes i podróżni korzystający z największych hubów przesiadkowych w Europie, umożliwiających podróż we wszystkie zakątki świata. Do Kopenhagi polecimy liniami SAS nawet 5 razy w tygodniu. W rozkładzie pozostaną loty do niemieckich miast - Monachium, Düsseldorfu oraz Frankfurtu nad Menem.

Uzupełnieniem oferty stałych połączeń są loty czarterowe. W nowej siatce znalazła się ich rekordowa liczba w sumie aż 22. W tym sezonie tour-operatorzy zdecydowali się na poszerzenie dotychczasowej letniej oferty o 5 gorących nowości - Zakhyntos, Kos, Fuerteventurę, Teneryfę i Barcelonę.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Lotnisko we Wrocławiu, Wiosenny rozkład lotów


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »