kraj:
Chorwacja
18-06-2012, 17:36 źródło: Informacje Prasowe     komentarzy: 0

Samolot Eurolot

Samolot Eurolot, Inf.prasowa

Eurolotem z Warszawy nad Bałtyk i Adriatyk

Z warszawskiego Lotniska Chopina ruszyły nowe połączenia lotnicze. Polskie linie Eurolot rozbudowały siatkę rejsów ze stolicy o trzy wakacyjne kierunki. Samoloty przewoźnika latają już do chorwackiego Zadaru i Splitu. W piątek (15.06) pierwsi pasażerowie polecieli rejsem inauguracyjnym z Warszawy do Heringsdorfu koło Świnoujścia. Kolejny lot nad Bałtyk 22 czerwca.

Z Warszawy, oprócz całorocznego połączenia do Popradu-Zakopanego, Eurolot uruchomił w czerwcu wakacyjne rejsy do Chorwacji i Świnoujścia. Do Zadaru samoloty latają w soboty, wyloty do Splitu zaplanowano w czwartki. Nad polskie morze polecimy ze stolicy w piątki i niedziele. Przewoźnik kusi atrakcyjnymi cenami biletów i brakiem dodatkowych opłat za bagaż.

Dołącz do nas na Facebooku

W tym sezonie Eurolot proponuje podróżnym aż szesnaście nowych połączeń międzynarodowych. Jak zapowiada Mariusz Dąbrowski, Prezes Eurolot SA, w siatce lotów podróżni odnajdą ciekawe kierunki wakacyjne, rejsy dostosowane do rozgrywek Euro 2012, jak również połączenia typowo biznesowe. - Liczymy, że dzięki nowym, bezpośrednim połączeniom z Warszawy, wyjazd do Chorwacji i nad Bałtyk stanie się dla Polaków jeszcze atrakcyjniejszy, między innymi ze względu na szybką i wygodną podróż. Samochód przestaje być oczywistym wyborem, jeśli możemy dolecieć na miejsce w krótkim czasie, komfortowych warunkach, nie nadszarpując przy tym portfela - mówi Mariusz Dąbrowski, Prezes Zarządu Eurolot SA.

Niemiecki Heringsdorf, do którego samoloty z Warszawy startują dwa razy w tygodniu, dzieli od Świnoujścia zaledwie kilka kilometrów. Lot trwa półtorej godziny. Jak informuje Michał Marzec, dyrektor Lotniska Chopina w Warszawie, Heringsdorf jest 86 destynacją z bezpośrednim połączeniem z Warszawy w sezonie Lato 2012.

- Każde nowe połączenie lotnicze poszerza ofertę Lotniska Chopina i daje pasażerom większe możliwości wygodnego podróżowania. Z radością przyjmujemy nowe propozycje Eurolotu i trzymamy kciuki, żeby cieszyły się jak największym powodzeniem - mówi Michał Marzec, dyrektor Lotniska Chopina w Warszawie

Pasażerowie mogą liczyć na atrakcyjne ceny biletów (od 99 zł do Świnoujścia). Ponadto dzieci do drugiego roku życia latają bezpłatnie a młodzież do lat 18 za połowę ceny. Linie nie pobierają też dodatkowych opłat za bagaż. Każdy pasażer może wziąć ze sobą walizkę ważącą do 20 kg i 6-kilogramowy bagaż podręczny. - Pasażerowie nie muszą obawiać się ukrytych kosztów. Co więcej, w odróżnieniu od tanich linii, niskie ceny łączymy z komfortem podróżowania - podkreśla Mariusz Dąbrowski. Bilety można rezerwować na stronie internetowej przewoźnika, dostępnej pod adresem www.eurolot.com

Zobacz także:  Nowe połączenie z Lotniska Chopina do Islandii 

Na wybranych trasach polecą nowe Bombardiery Q400NextGen, zakupione przez linie w maju br. - Do floty Eurolotu dołączyły trzy w ośmiu zamówionych maszyn. Pozostałe Q400 dotrą do Polski jeszcze w tym roku – zapowiada Mariusz Dąbrowski. Dla pasażerów to dobra wiadomość. Samoloty są szybkie i komfortowe. Podróżni mogą spodziewać się wygodnych foteli, większych schowków na bagaż podręczny i przyjaznego oświetlenia ledowego.


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Bałtyk, Eurolot, Loty Adriatyk, Podróże, Turystyka


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »