kraj:
Polska
03-07-2012, 22:19 źródło: Oświadczenie SkyClub     komentarzy: 0

brak opisu

, fot. ŚwiatPodróżników

Zbankrutowało biuro podróży Triada

W dniu dzisiejszym tj. 3 lipca biuro podróży Triada ogłosiło na swoich stronach, że zarząd Sky Club Sp. z o.o. (organizator wyjazdów dla marek Triada oraz Sky Club) z uwagi na brak środków finansowych na kontynuowanie działalności złożył wniosek do Sądu o upadłość spółki.

Spółka zawiesza działalność touroperatorską i sprzedaż,  oraz anulowaniu ulegaja wszystkie imprezy turystyczne, które miały się rozpocząć od 4 lipca włącznie. Klienci, którzy mieli rozpocząć wyjazdy turystyczne w tym dniu zostaną poinformowani o tym, aby nie stawiali się na lotniskach.

Zarząd Sky Club Sp. z o.o. poinformował Urząd Marszałkowski Wojewódzctwa Mazowieckiego. który jest dysponentem gwarancji ubezpieczeniowej. Na tą chwilę nie wiadomo ilu turystów biura przebywa za granicą i w jakich krajach przebywają.

Zgodnie z ustawą Urząd Marszałkowski uruchomi procedurę zorganizowania powrotu do Polski turystów przebywających na wakacjach ze Sky Club Sp. z o.o. pod markami Triada i Sky Club oraz zwrotu wpłat wniesionych przez klientów na rzecz umów, które nie zostaną zrealizowane.

Więcej można przeczytać w oświadczeniu na stronie Triady (strona na tą chwilę mocno przeciążona) oraz na stronie Samorządu Województwa Mazowieckiego.


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Bankructwo, Podróże, Sky Club, Triada


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »