kraj:
Polska
16-07-2012, 10:08 źródło: BiletyAutokarowe     komentarzy: 0

Bilety Autokarowe, Turystyka

Bilety Autokarowe, Turystyka, BiletyAutokarowe

Tydzień w transporcie: 10-16 lipca 2012

Upalne dni przeplatają się z deszczowymi - czy zmienna pogoda powinna nas martwić, czy raczej cieszyć? Sprawdźcie, jakie trudności powodują wysokie temperatury w USA, a także dowiedzcie się o wakacyjnych zmianach w rozkładach kursów linii lotniczych i autokarowych.

Najciekawsze, najważniejsze, warte uwagi

 
 
1. Upały doskwierają nie tylko Polakom. W Stanach Zjednoczonych temperatury są tak wysokie, że na lotnisku w Waszyngtonie roztopił się asfalt na pasie startowym, przez co opóźniła się część zaplanowanych lotów.
 
2. W niedzielę oficjalnie otwarte zostało lotnisko w Modlinie. Pierwszym samolotem, który na nim wylądował, był boeing należący do irlandzkich tanich linii Ryanair.
 
 

Branża przewozów autokarowych

 
 
1. Akcja promocyjna Deutsche Touring, w ramach której można kupić bilety autokarowe do Niemiec już za 99 zł, będzie obowiązywać przez całe wakacje - lub do wyczerpania wolnych miejsc.
 
2. Intercars informuje o tymczasowej zmianie przystanku w Annecy na liniach i-800 – 806 (Polska – Barcelona). Od 9 lipca do odwołania obowiązywać będzie przystanek: GARE ROUTIERE – PARKING NORD
 
3. PKS Warmia uruchomiła bezpośrednie przejazdy do Niemiec z 13 dodatkowych polskich miast, m.in. Mrągowa, Giżycka, Olsztyna i Torunia. Ponadto w przypadku części już dostępnych kursów zmieniły się godziny odjazdów. Szczegóły - ze względu na długość komunikatu - można znaleźć na blogu portalu BiletyAutokarowe.pl.
 
4. Eurolines zmienia godziny odjazdów autokarów kursujących w ramach linii V-200 z miejscowości we Francji i Włoszech. Szczegóły na blogu.
 
 

Branża lotnicza

 
 
1. Wizz Air z początkiem kwietnia wprowadzi opłaty za bagaż podręczny większych rozmiarów. Ponadto linia kasuje połączenie Warszawa-Forli Bolonia.
 
2. Port lotniczy w Szczecinie pobił w czerwcu rekord popularności - ruch wzrósł o 110 proc. w porównaniu z czerwcem 2011 roku. W ciągu miesiąca obsłużono ponad 50 tys. pasażerów.
 
3. Skandynawska linia lotnicza SAS kasuje połączenie Sztokholm-Gdańsk.

Zobacz także: Tydzień w transporcie: 3-9 lipca 2012
 
* * *
 
Przegląd przygotował portal Lotnicze-Bilety.pl, w którym zakupicie zarówno bilety Ryanair, Wizzair i innych tanich linii lotniczych, jak i bilety tradycyjnych przewoźników powietrznych, takich jak LOT czy Lufthansa.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Ryanair, Turystyka, Wizz Air


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »