kraj:
Zjednoczone Emiraty Arabskie
autor: KLA
16-07-2012, 16:00 źródło: Inf. Pras.     komentarzy: 0

Wręczenie nagrody SKYTRAX World Airline Awards

Wręczenie nagrody SKYTRAX World Airline Awards, Inf. Pras.

Ósmy rok z rzędu z nagrodą za rozrywkę na pokładzie.

Rekordowy, ósmy raz z rzędu, Emirates otrzymały nagrodę za najlepszą rozrywkę na pokładzie (World’s Best Airline Inflight Entertainment) podczas 2012 SKYTRAX World Airline Awards. W głosowaniu brało udział ponad 18 milionów pasażerów linii lotniczych na całym świecie. Nagrodę wręczono 12 lipca podczas pokazów lotniczych w Farnborough w Wielkiej Brytanii.

Nagrodzony system rozrywki pokładowej (IFE) oferuje ponad 1400 kanałów programowych, w tym prawie 300 filmów z całego świata, setki programów tv i tysiące utworów muzycznych - od muzyki współczesnej po klasykę. Dowodem na wagę, jaką Emirates przywiązują do jakości usług jest wprowadzenie w marcu tego roku GUI (Graphical User Interface), który umożliwia łatwiejszą nawigację po systemie. Dodatkowo pasażerowie w Boeingach 777 mają teraz do dyspozycji większe ekrany tv – 27-calowy w pierwszej klasie, 20-calowy w klasie biznes oraz 12,1-calowy w klasie ekonomicznej. Trzeba podkreślić, że wszystkie ekrany są w technologii HD.

Emirates utrzymują się na wiodącej pozycji wśród linii lotniczych dzięki ciągłym inwestycjom i rozszerzaniu oferty rozrywki pokładowej, która obecnie obfituje w niezliczony wybór filmów, programów telewizyjnych i utworów muzycznych z całego świata. Wszystkie Airbusy A380 mają na pokładzie internet bezprzewodowy zaś dodatkowo 90 maszyn jest wyposażonych w system AeroMobile pozwalający korzystać z telefonów komórkowych podczas lotu. Do tej pory ponad 11,5 mln pasażerów Emirates skorzystało z AeroMobile.

Emirates to jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych świata, która uzyskała ponad 500 nagród. Obecnie Emirates latają do 125 punktów w 74 krajach. W roku finansowym 2011/2012 zysk netto wyniósł USD 409 milionów. W barwach Emirates lata 176 szerokokadłubowych Airbusów i Boeingów, w tym największa w świecie flota Airbusów A380. Emirates oczekują na realizację zamówienia kolejnych Airbusów A380, wartość zamówienia to ponad USD 62 miliardy.

Zobacz także: Dubaj - ekscytujący, kontrastowy i zachwycający

Od 6 lutego 2013 Emirates uruchamia codzienne rejsy z Dubaju do Warszawy, rejsy będą obsługiwane samolotem Airbus A330-200 w trzyklasowej konfiguracji. Będzie to największy samolot lądujący regularnie w Warszawie, zaś Emirates będzie pierwszą linią oferującą przeloty z Polski w klasie pierwszej (First). Rejsy umożliwiać będą dogodne tranzyty w Dubaju do/z ponad 100 portów obsługiwanych przez Emirates. W zasadniczy sposób poprawi to możliwości podróżowania z Polski do wielu ważnych portów w Azji, Australii/Nowej Zelandii, rejonie Oceanu Indyjskiego, Afryce i na Bliskim Wschodzie.


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Emirates Airlines, Linie lotniczne, Podróże, SKYTRAX


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »