kraj:
USA
28-08-2012, 21:00 komentarzy: 0

Podwodne atrakcje turystyczne. Hotel

Smakołyki kuchni fusion serwowane na głębokości 5 metrów pod wodą? A może kartka water proof, wysłana do przyjaciół z poczty na dnie morza? Akweny wodne stają się coraz modniejszym miejscem do lokowania na nich atrakcji turystycznych.

Podwodny hotel - Jules underwater lodge

Komu marzy się nocleg przy szumie fal, może przespać się w Jules Undersea Lodge na Florydzie. To dawna stacja badań podmorskich przekształcona na hotel:  http://www.jul.com/

Jak możemy przeczytać na stronie hotelu Jules Undersea Lodge /tł. Domek Juliusza pod morzem/ nazwa nie jest chwytem marketingowym. Aby do niego wejść należy zanurkować na głębokość 6,4 metra (21 stóp). Samo wejście przez otwór w jego dolnej części to uczucie jakby odkrywało się tajny podwodny klub.

W hotelu nie brakuje udogodnień: prysznice z gorącą wodą, dobrze zaopatrzona kuchnia (wraz z lodówką i kuchenką mikrofalową), książki, muzyka i filmy wideo. Do tego wygodne łóżka, z których można oglądać ryby zbliżające się do okien podwodnego "terrarium". Hotel chwali się, że udaje mu się osiągnąć idealną równowagę relaksu i przygody.

Laguna, w której znajduje się Jules jest naturalnym obszarem dojrzewania wielu ryb rafowych. Jako ciekawostkę można zacytować fragment tekstu ze strony hotelu: "Undersea Lodge Jules służy jako sztuczna rafa, schronienie i podłoże dla zwierząt morskich. Przepływ powietrza do hotelu dodaje na stałe tlen do otaczających go wód, tworząc symbiozę między technologią i pięknem natury ".

Zobacz także: Mosty nie dla lękliwych: Siedmiomilowy Most na Florida Keys

Do hotelu nawet można sobie zamówić podwodną dostawę pizzy.
 

ta nowość ma kolejne części: Poprzednia 1|2|3|4 Następna

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Atrakcje turystyczne, Hotel, Podróże, Podwodne, Podwodny


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »