kraj:
Polska
20-08-2012, 16:21 komentarzy: 0

Bilety Autokarowe, Turystyka

Bilety Autokarowe, Turystyka, BiletyAutokarowe

Tydzień w transporcie: 14 - 20 sierpnia 2012

Bohaterem - choć niekoniecznie pozytywnym - dzisiejszego przeglądu informacji jest linia Ryanair, która zaczęła stosować praktyki spotykające się z krytyką w środowisku lotniczym. Szczegóły w rozwinięciu.

Najciekawsze, najważniejsze, warte uwagi

 
1. W mediach pojawiły się pogłoski, że Ryanair tankuje do swoich samolotów tylko tyle paliwa, by starczyło na zaplanowaną podróż. Zapasu starcza najwyżej na pięć minut. Z tego powodu samoloty irlandzkiej linii wysyłały już sygnały alarmowe do kontrolerów lotów, wymuszając pierwszeństwo przy lądowaniu. Władze Hiszpanii postanowiły przeprowadzić śledztwo w tej sprawie.
 
2. W połowie wakacji wśród klientów biur podróży najpopularniejsze były wyjazdy do Turcji i Grecji. Egipt uplasował się na trzecim miejscu.
 
3. Choć polskie lotniska w ostatnich miesiącach odnotowały duży wzrost liczby pasażerów, to ogólnie europejskie porty lotnicze w pierwszej połowie 2012 radziły sobie trochę gorzej niż rok temu.
 
 

Branża przewozów autokarowych

 
 
1. Linie Ecolines przygotowały świetną propozycję dla osób wyjeżdżających do Niemiec. Bilety na kursy z Warszawy do Berlina są dostępne już za 73 zł. W obie strony pojedziemy natomiast za 142 zł. To obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku.
 
2. Eurolines przypomina o udogodnieniach na trasie Polska-Belgia. Decydując się na przejazd, możecie bezpłatnie zabrać dwie sztuki bagażu o wadze do 40 kg, a także bagaż podręczny ważący maksymalnie 5 kg.
 
 

Branża lotnicza

 
 
1. Arabska linia lotnicza Qatar Airways w grudniu uruchomi połączenie Warszawa - Doha. Loty będą odbywać się w poniedziałki, środy, piątki i soboty.
 
2. Od 3 września będziemy latać z Eurolotem na trasie Gdańsk-Katowice.

Zobacz także: Tydzień w transporcie: 7 - 13 sierpnia 2012
 
* * *
 
Przegląd przygotowała redakcja portali BiletyAutokarowe.pl i Lotnicze-Bilety.pl. Zakupisz u nas m.in. bilety lotnicze do Holandii, Francji, Anglii, USA oraz mnóstwa innych krajów z całego świata. Zapewniamy atrakcyjne ceny, miłą i pomocną obsługę, a także ogromny wybór przelotów. Zapraszamy.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Bilety Autokarowe, Podróże, Ryanair, Turystyka


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »