kraj:
Polska
autor: KLA
08-09-2012, 16:46 komentarzy: 0

TTWarsaw Targi

TTWarsaw Targi, Inf. Pras.

20-lecie TTWarsaw. Jublileuszowa edycja już za pasem!

27-29 września odbędą się targi TTWarsaw, ceniona impreza branżowa skierowana zarówno do przedstawicieli sektora jak i zwykłego Kowalskiego. To właśnie tutaj, w Centrum Targowo-Biznesowym przy ulicy Marsa znajdzie on najpełniejszą ofertę wyjazdową we wszystkie możliwe strony świata.

Targi będą w tym roku świętować okrągły jubileusz, stąd na ceremonii otwarcia  przewidywana jest obecność wielu VIP-ów. Jednak turystę zainteresuje znacznie bardziej to, z czym w tym roku targi „wyjdą do ludzi”. W tym roku reflektor ma być skierowany na Polskę, ponieważ to ona będzie krajem partnerskim. Poprzednio rola ta przypadła m.in. Maroko, Egiptowi, Indonezji czy Słowacji – ten ostatni kraj wyjątkowo wysoko ustawił poprzeczkę, bo zarówno sam mega-pawilon, jak i oferowane atrakcje tak na miejscu jak i wyjazdowe, były imponujące. Za tym stał jednak prawdziwy i niezmordowany fachowiec, Janek Bosnovic, dyrektor Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Warszawie.

Czy nasze stoisko i oferta będą równie ciekawe? Oficjalnym przewoźnikiem TTWarsaw będą Polskie Linie Lotnicze LOT, który przygotował 50% zniżkę na przyloty i wyloty w okresie od 21 września do 3 października. W programie targów przewidziano prezentacje i workshopy Republiki Dominikańskiej, Japonii, Estonii czy Peru. Zaplanowano również sporo imprez towarzyszących: http://www.ttwarsaw.pl/dla-zwiedzajcych/program-targow.html

Targi trwają trzy dni, od 27 do 29 września, przy czym drugiego i trzeciego dnia będą otwarte dla wszystkich.

Gdzie odbywają się TTWarsaw? Centrum Targowo-Biznesowe, ul. Marsa 56c, Warszawa, Polska, Zobacz na mapie

Zobacz także: Dwudziestolatki. Wspomnienia organizatorów wystawców Targów TT Warsaw

W pierwszej edycji targów wzięło udział nieco ponad 100 wystawców z ponad 100 krajów. Obecnie impreza gromadzi ich sześć razy więcej z 60 krajów. Przez 20 lat imprezy swoją ofertę przedstawiło na niej 8300 wystawców z ponad 100 krajów. Przyciągnęła ona uwagę ponad 400 tys. zwiedzających.

Źródło: TTWarsaw


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Atrakcje turystyczne, Podróże, Targi, TTWarsaw, Turystyka


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »