kraj:
Polska
15-09-2012, 13:28 źródło: Inf. Pras.     komentarzy: 0

Halabardnicy zapraszają do Torunia

Halabardnicy zapraszają do Torunia. Toruń za pół ceny

Już niebawem rusza trzecia edycja akcji Toruń za pół ceny. W weekend 21-23 września 2012 r. mieszkańcy i turyści zapłacą mniej za korzystanie z atrakcji grodu Kopernika. Udział w evencie potwierdziło już ponad 100 firm. Do przyjazdu do naszego miasta turystów namawiać będą m.in. toruńscy halabardnicy.

Ideą akcji jest ożywienie starówki i zintegrowanie społeczności lokalnej, w tym przede wszystkim przedsiębiorców prowadzących tu działalność gospodarczą. Obniżenie cen ma przyciągnąć na toruńską starówkę nie tylko turystów, ale także zachęcić mieszkańców do wyjścia z domu i skorzystania z atrakcji, jakie na ten szczególny weekend przygotowano. Obniżki zaplanowano, jak w roku ubiegłym, na koniec września. Dzięki temu przedłużony zostanie kończący się zazwyczaj wraz z połową września sezon turystyczny.

Gdzie jest ta Toruń? Polska, Zobacz na mapie

Organizatorem akcji jest Radio Plus Toruń wraz z Urzędem Miasta Torunia. Z ramienia urzędu koordynatorem jest Biuro Toruńskiego Centrum Miasta. Do udziału w przedsięwzięciu zostały zaproszone hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, instytucje kulturalne oraz  sportowe, które w weekend 21 a 23 września obniżą ceny poszczególnych produktów i usług o 50%. Oferty nie muszą obejmować całego asortymentu. Istnieje możliwość stworzenia odrębnego menu czy oferty. Warunkiem jest jednak obniżenie cen o połowę.

Akcja "Toruń za pół ceny" będzie promowana nie tylko na terenie Torunia. Tak jak w roku ubiegłym, do akcji włączyli się również nasi toruńscy halabardnicy, którzy postanowili w najbliższą niedzielę 16 września wyruszyć z akcją promocyjną do wybranych miast. „Czy to w Gdyni, czy w Nairobi, straż toruńska obchód robi” - tymi słowami reprezentacja grodu Kopernika 16 września powita mieszkańców Trójmiasta i Olsztyna.

Zobacz także: Dinner in the Sky. Warszawa z adrenaliną dla odważnych

Toruński oddział halabardników pojawi się między innymi na Skwerze Kościuszki w Gdyni, molo w Sopocie, Długim Targu w Gdańsku czy pod zamkiem w Olsztynie. W ich role wcielą się aktorzy Baja Pomorskiego, którzy w formie zabawnych scenek rodzajowych zachęcać będą do odwiedzenia Torunia i skorzystania z atrakcji, jakie w ramach akcji „Toruń za pół ceny” przygotowano. Natomiast dzisiaj, 13 września, na ulicach Trójmiasta, Olsztyna, Poznania, Łodzi i Bydgoszczy pojawi się mobilna reklama promująca to wydarzenie.


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Atrakcje turystyczne, Toruń, Za pół ceny


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »