kraj:
Niemcy
01-10-2012, 14:57 źródło: Inf. Pras.     komentarzy: 0

brak opisu

, fot. Behemot

LOT inauguruje połączenie do Hanoweru

Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały połączenie do Hanoweru. Należący do Polskiego przewoźnika Embraer 170 o numerach rejestracyjnych SP-LDB wystartował z warszawskiego lotniska o godz. 13:50. Lądowanie samolotu w Hanowerze planowane jest o godz. 15:20.

Od dzisiaj samoloty polskiego przewoźnika będą wykonywały rejsy na niemieckie lotnisko w Hanowerze 6 razy w tygodniu. Hanower jest szóstym kierunkiem do Niemiec obsługiwanym przez samoloty LOT-u. Nowe połączenie umożliwi pasażerom bezpośrednią podróż z Hanoweru do Warszawy, a pasażerom tranzytowym zapewni dogodne przesiadki do Pekinu oraz do wielu miast europejskich m.in. Budapesztu, Pragi.

Hanower i jego okolice są rozwiniętym ośrodkiem gospodarczym, usługowym i handlowym położonym na skrzyżowaniu dwóch głównych europejskich ciągów komunikacyjnych wschód - zachód i północ – południe.

Rejsy do Hanoweru będą się odbywać codziennie, z wyjątkiem sobót, według następującego rozkładu w (czasach lokalnych), samolotami Embraer 170:
 

Port lotniczy Numer rejsu Dzień Godzina wylotu Godzina przylotu
Warszawa LO 403 poniedziałek, środa, piątek 13:55 15:30
Warszawa LO 403 wtorek, czwartek, niedziela 11:25 13:00
Hanower LO 404 poniedziałek, środa, piątek 16:05 17:30
Hanower LO 404 wtorek, czwartek, niedziela 13:35 15:00


Przypominamy, że rejsy dostępne są we wszystkich kanałach sprzedaży - na stronie lot.com, w Call Centre oraz w biurach własnych LOT-u i u agentów podróży.

Zobacz także: LOT w gronie najbezpieczniejszych linii lotniczych świata!

LOT tygodniowo wykonuje z Polski 161 rejsów do portów niemieckich. W ciągu jednego tygodnia samoloty polskiego przewoźnika mogą przewieźć w sumie nawet 12 tysięcy pasażerów do wszystkich obsługiwanych przez LOT niemieckich lotnisk.


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Hanower, LOT, PLL LOT, Podróże, Samoloty


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »