kraj:
Polska
autor: KLA
01-10-2012, 19:05 komentarzy: 0

Wezyr Holiday - Krysztalowy Globus - TT_Warsaw 2012

Wezyr Holiday - Krysztalowy Globus - TT_Warsaw 2012, Inf. Pras.

Wezyr Holiday gra fair i zdobywa najwyższe laury

Wezyr Holidays został uhonorowany Kryształowym Globusem „Fair Play Turystyki Polskiej”, nagrodą przyznawaną polskim touroperatorom przez Polską Izbę Turystyki oraz MT Targi. Wręczenie nagrody dla Wezyr Holidays miało miejsce podczas jubileuszowych, XX Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, które odbyły się w dniach 27-29 września w Warszawie.

W konkursie ,,Kryształowy Globus’’ ocenie podlegają świadczenia touroperatorów, dbałość o podnoszenie jakości usług, solidność zarówno wobec klientów, jak i kontrahentów oraz zaangażowanie w biznes turystyczny w czasie ostatniego roku kalendarzowego.

Jesteśmy również laureatami nagrody ,,Jakość Roku’’ i jako jeden z nielicznych touroperatorów na polskim rynku posiadamy certyfikat ISO 9001 – informuje Kaan Ergün, Dyrektor Generalny Wezyr Holidays. - Kryształowy Globus to kolejna, bardzo ważna nagroda za jakość, dowód na to, że nasze działania doceniają nie tylko klienci, ale także przedstawiciele branży turystycznej, w tym PIT dodaje. Organizatorem konkursu jest Polska Izba Turystyki oraz firma MT Targi - organizator Targów TT Warsaw. W konkursie wzięli udział touroperatorzy prowadzący działalność gospodarczą w turystyce przez minimum trzy lata.

Zobacz także: TTWarsaw: Spotkania ze znanymi podróżnikami

Wezyr Holidays, należący do międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding ( w tym roku świętującego jubileusz 20 lat na rynku), działa w Polsce od 1999 roku. W tym czasie firma obsłużyła blisko 700 000 turystów.

Źródło: Wezyr  Holiday


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: 2012, Kryształowy Globus, Podróże, TT Warsaw, Turystyka, Wezyr Holiday


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »