kraj:
Polska
15-01-2013, 17:48 komentarzy: 0

 Pierwsze Targi Agroturystyka

Pierwsze Targi Agroturystyka, Inf. Pras.

Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2013 poszerzają swoją formułę

W dniach 19-21 kwietnia 2013r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędą się już po raz XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO, a razem z nimi: PREMIEROWA EDYCJA TARGÓW AGROTURYSTYKA oraz drugie Targi Produktów Regionalnych „Regionalia”.

Podczas tych trzech imprez targowych zwiedzający będą mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem regionalnych smakołyków, ciekawymi ofertami wypoczynku w gospodarstwach agroturystycznych oraz różnorodnymi propozycjami wyjazdów na okres wiosenno-letni. Co więcej, obok bogatej oferty prezentowanej na stoiskach, na zwiedzających przez trzy dni czekać będzie wiele atrakcji, w tym koncerty i występy taneczne, smakowite degustacje oraz różnorodne zabawy i konkursy.
 
- Te trzy imprezy stanowią praktycznie jedną całość. Wspólny termin będzie więc ułatwieniem dla zwiedzających. Uzupełniając się wzajemnie przedstawiają kompleksową ofertę turystyczną na okres wiosenno-letni. Targi Regionalia, prezentujące różnorodne lokalne wyroby, można traktować jako swego rodzaju przewodnik turystyczno-kulinarny po Polsce i świecie. Jednak to właśnie dzięki Targom LATO i organizowanym w ich ramach Targom Agroturystyka, zwiedzający będą mogli na miejscu, tropem lokalnych smaków, wybrać podróż dla siebie - mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska.
 

Agroturystyka – wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku


Targi Agroturystyka, które stanowią integralną część Targów LATO, odbędą się w tym roku po raz pierwszy. Swoje propozycje podczas Targów Agroturystyka będą prezentować gospodarstwa agroturystyczne i ekologiczne. Nie zabraknie także ofert domków letniskowych, kwater prywatnych, a także willi i pensjonatów oraz kempingów i pól namiotowych. Do uczestnictwa w imprezie zapraszane są również lokalne grupy działania, organizacje turystyczne i stowarzyszenia agroturystyczne. Na ich stoiskach zwiedzający będą mogli zasięgnąć informacji na temat danego regionu i oferowanych tam atrakcji.
 

LATO - kiermasz turystyczny


Targi Turystyki i Wypoczynku LATO utrzymane są w konwencji festynu turystycznego z wieloma atrakcjami dla miłośników podróży, a także rodzin z dziećmi. Na miejscu prezentowane są wszechstronne propozycje wyjazdów na zbliżający się sezon urlopowy, odpowiednie na każdą kieszeń. Wśród wystawców nie brakuje touroperatorów, biur podróży, hoteli, ośrodków wypoczynkowych i SPA, uzdrowisk, miast i gmin oraz regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych.
 

Regionalia - festiwal regionalnych wyrobów


Targi Produktów Regionalnych Regionalia to wydarzenie poświęcone zdrowej i ekologicznej żywności oraz lokalnym towarom z Polski i ze świata. Podczas imprezy prezentowane są produkty tradycyjne, regionalne i naturalne, żywność ekologiczna i organiczna, miody oraz wyroby mleczarskie, a także wina i browary regionalne. Na stoiskach nie zabraknie różnorodnych wyrobów rzemieślniczych z drewna, ręcznie robionej biżuterii, mody inspirowanej folklorem czy kosmetyków naturalnych. Do udziału w targach zapraszane są też eko organizacje, stowarzyszenia i fundacje.
 
Więcej informacji znajduje się na stronach internetowych poszczególnych targów: www.targiagroturystyka.pl, www.targilato.pl i www.regionalia.com.pl.
 
***
                                                                   
Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce - Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska - zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe.
Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowo imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Event, Agroturystyka, Regionalia i Archiwalia, a także wydarzeń motoryzacyjnych, jak Auto Nostalgia, OffRoad Show Poland czy MotoSport & Tuning.
ta nowość ma kolejne części: Poprzednia 1|2

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: 2013, Atrakcje turystyczne, Pierwsze Targi Agroturystyka, Podróże, Targi, Turystyka


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »