kraj:
Słowacja
18-01-2013, 20:49 komentarzy: 0

Po raz pierwszy na Słowacji „Polski Weekend”

W dniach 25-27 stycznia w największym w Środkowej Europie ośrodku narciarskim Jasna na Słowacji odbędzie się „Polski Weekend”. Słowacy zapraszają na I edycję rodzinnego festiwalu, któremu towarzyszyć będą liczne atrakcje m.in. koncerty Mariki, Ewy Farny, rodzinne konkursy z nagrodami czy nauka jazdy z gwiazdami znanymi z seriali m.in. Tomaszem Karolakiem, Joanną Jabłczyńską czy Maciejem Musiałem.

Jasna, Chopok Niskie Tatry, gondola Grand Jet, Slowacja Jasna, Chopok Niskie Tatry, gondola Grand Jet, Slowacja , Inf. Pras.

Styczniowy festiwal to szansa na przeżycie weekendu pełnego wrażeń dla tych wszystkich, którzy lubią fantastyczne zimowe szaleństwo, jazdę na nartach lub snowboardzie oraz doskonałe muzyczne klimaty. Każdy, kto w weekend przyjedzie do Jasnej znajdzie coś dla siebie.

Rodzinne, śniegowe szaleństwo


„W sobotę zaplanowaliśmy liczne atrakcje, m.in. slalom rodzinny, –  oraz konkurs „śniegomistrzów” podczas którego mali i duzi artyści  będą  rzeźbić w przygotowanych wcześniej bryłach śniegowych a wszystko to,  pod czujnym okiem aktorów Maćka Musiała oraz Magdaleny  Popławskiej” powiedziała Sylvia Artzowa z firmy Tatry Mouintain Resorts , która organizuje „Polski Weekend

Plakat: Polski Weekend na Slowacji
Plakat: Polski Weekend na Slowacji

Dla naszych najmłodszych szkółka narciarska „Maxiland” przygotowała liczne zabawy, konkursy i animacje. Rodzice, którzy będą chcieli samodzielnie poszusować na licznych trasach Chopoka będą mogli umożliwić swoim pociechom postawienie pierwszych kroków na nartach lub na snowboardzie i to pod okiem polskich gwiazd w ramach akcji „Gwiazdy uczą jeździć”. Dedykowana szkółka dla uczestników Polskiego Weekendu  będzie czynna w sobotę w godzinach od 8.30 do 10:30. „Serdecznie zapraszamy dzieciaki z rodzicami” – zachęca  Artzova z ośrodka w Jasnej.

Slowacja, Jasna, Niskie Tatry
Slowacja, Jasna, Niskie Tatry

Gorączka sobotniej nocy w Klubie „Happy End”


Wieczorem, każdego dnia „Polskiego Weekendu” organizatorzy zapraszają na koncerty i świetną zabawę przy oprawie muzycznej DJ-ów z Polski i Słowacji. W piątek gwiazdą wieczoru będzie Marika z zespołem Spokoarmia, która rozgrzeje do białości zmarzniętych amatorów szaleństwa takimi utworami jak „Momenty” czy „Moje serce”. W sobotni wieczór  zmieniamy klimat na rockowy, a gości klubu „Happy End” do wspólnej zabawy  zachęci Ewa Farna.  To będzie prawdziwa „gorączka sobotniej nocy.

Łączą nas Tatry


Impreza, oprócz dawki mocnych wrażeń, będzie sprzyjać integracji Polaków i Słowaków, którzy  być może za kilka lat wspólnie będą organizować Zimowe Igrzyska Olimpijskie. „Planując event staraliśmy się przygotować szereg niebanalnych konkursów i zajęć integracyjnych aby goście przyjezdni  z Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy czy innych krajów mieli zapewnioną wyśmienitą zabawę i możliwość poznania z jak najlepszej strony mnóstwa atrakcji ośrodka narciarskiego w Jasnej czy Parku Rozrywki Tatralandia w Liptovskim Mikulaszu.” powiedział Frantisek Soltis dyrektor marketingu Tatry Mountain Resorts, która zarządza ośrodkami – „Liczymy na to, że kolejne imprezy realizowane wspólnie  polsko – słowackimi siłami będą sprzyjały rozwijaniu kontaktów i przyjaźni i promocji pięknych Tatr, które nas tak pięknie łączą.”

Slowacja,Jasna, Chopok Niskie Tatry
Slowacja,Jasna, Chopok Niskie Tatry

Harmonogram oraz szczegóły programu znajdziesz na stronie:
www.nartysłowacja.pl oraz na www.facebook.com/nartyslowacja

Ceny noclegów oraz karnetów oraz informacja o ośrodku na stronie:
www.jasna.sk;
www.visitliptov.sk/
www.jasna.sk/cenniki/skipassy/slovakia-super-skipass/zima/

Zobacz także: Naturalna rafa koralowa pośród Tatr!

Tatralandia, Tropical Paradise
Tatralandia, Tropical Paradise

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: 2013, Chopok Niskie Tatry, Jasna, Na Słowacji, Narty, Polski Weekend


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »