kraj:
Niemcy
autor: KLA
28-01-2013, 14:38 komentarzy: 0

Pięć gwiazdek dla Klasy Pierwszej Lufthansy

Lufthansa na szczycie najnowszego rankingu Skytrax. Największy niemiecki przewoźnik lotniczy został wyróżniony pięcioma gwiazdkami w rankingu Skytrax za kompleksową ofertę produktów i usług, przygotowaną specjalnie z myślą o pasażerach Klasy Pierwszej.

Klasa Pierwsza Lufthansy Klasa Pierwsza Lufthansy , Inf. Pras.

W badaniu Skytrax, Lufthansa została wyróżniona za komfort podróży w kabinie Klasy Pierwszej wyposażonej w osiem ergonomicznych foteli, które można jednym przyciskiem rozłożyć do poziomego łóżka o długości 207 cm. Najwyższe noty trafiły zyskał także pokładowy system rozrywki, oferujący 17” ekrany, na których można obejrzeć ponad 100 filmów w ośmiu językach. Dostępny jest także bogaty wybór kanałów TV i radiowych, a także kolekcja 200 płyt CD i książek. Dodatkowo, Skytrax docenił wyróżniającą się obsługę na pokładach samolotów Lufthansy.

Klasa Pierwsza Lufthansy
Klasa Pierwsza Lufthansy, fot. Inf. Pras.
 
Przewoźnik został także wyróżniony za obsługę naziemną - Terminal Klasy Pierwszej we Frankfurcie, również zdobył pięć gwiazdek w ranking Skyrtax. Oprócz ekskluzywnej i dyskretnej obsługi gości Terminalu, uznanie zdobyły wygodne fotele i kanapy oraz ciche pokoje do odpoczynku. Uwagę jury zwróciła również osobna palarnia cygar, luksusowe łazienki oraz nieograniczony wybór dań, deserów, napojów oraz alkoholi.


 
“Wyróżnienie Skytrax jest dla nas potwierdzeniem, że Pierwsza Klasa Lufthansy należy do światowej czołówki” – podkreśla Dr Reinold Huber, Senior Vice President Product & Marketing w Lufthansie. „Nasi pasażerowie doceniają komfort ekskluzywnej Klasy Pierwszej, a wyróżnienie Skytrax zachęca nas by nadal w nią inwestować i oferować oraz wyższą jakość obsługi zarówno na pokładzie, jak i na terenie portów lotniczych” – dodaje.

Klasa Pierwsza Lufthansy
Klasa Pierwsza Lufthansy, fot. Inf. Pras.
 
Od 1999 roku, Skytrax każdego roju organizuje niezależne badania, które odzwierciedlają poziom satysfakcji klientów z 38 różnych części składowych produktów i usług oferowanych przez 200 linii lotniczych. Skytrax jest uznawane za najbardziej prestiżowe wyróżnienia usług i produktów w branży lotniczej.

Zobacz także: Externsteine: Skały (z) gwiazd atrakcją północno-zachodnich Niemiec

Klasa Pierwsza Lufthansy
Klasa Pierwsza Lufthansy, fot. Inf. Pras.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: 2013, Klasa Pierwsza, Linie lotnicze, Lufthansa, Nagroda, Pięć gwiazdek, Samoloty


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »