kraj:
Włochy
autor: KLA
12-02-2013, 14:08 komentarzy: 0

Zamek Falletti, Piemont, Włochy

Zamek Falletti, Piemont, Włochy, fot. TorreBarolo, Flickr CC

Proposal planner zaaranżuje Twoje oświadczyny we włoskim raju

Otrzymać pierścionek zaręczynowy w piwniczce pełnej butelek wyśmienitego Barolo w luksusowym ośrodku w Piemoncie? – Walentynki za pasem, więc czas, mili panowie pomyśleć o wyjątkowych zaręczynach.

Wiele pań właśnie w Walentynki oczekuje od swoich partnerów na pierścionek. Cóż, jeśli chęć szczera do oświadczyn jest, ale inwencji brak? Można zawsze uciec się do pomocy proposal plannera. To organizator oświadczyn, można rzec, posługując się terminem filmowym, prequel wedding plannera, w której to roli aż nadto dobrze sprawdziła się Jennifer Lopez.

Instytucja proposal plannera jakkolwiek nowa, już święci triumfy nie tylko w USA, gdzie została wymyślona, ale została zaadoptowana w krainie miłości czyli w Italii. Właśnie w tych dniach zainaugurowała swoją działalność Opera Wedding, firma stworzona przez doświadczonych ekspertów matrymonialnych Alessandra Bentivoglia i Silvię Tosto, którzy od 2005 r. roku prowadzą już Wedding Divino, firmę organizującą śluby i wesela na winnych plantacjach i piwniczkach pełnych znamienitych trunków.

Nowa firma na walentynkowy wieczór ma kilka ofert dla przyszłych narzeczonych – weekend w Piemoncie, w ośrodku Barolo Resort delle Laghe, gdzie oświadczyny odbędą się podczas romantycznej kolacji w piwniczce pełnej win Barolo, a przy okazji w weekend para zwiedzi piękną stolicę regionu, Turyn.

Pałac Królewski w Turynie, Turin, Włochy
Pałac Królewski w Turynie, Włochy, fot. mastino70, Flickr CC

Gdzie jest Piemont? Włochy, Zobacz na mapie

Kontrpropozycją jest Ragusa Ibla na Sycylii, gdzie pierścionek można wręczyć wybrance na zarezerwowanej dla siebie scenie prywatnego teatru… Trzeba przyznać, że pomysł świetny, bo przy okazji promuje ciekawe turystycznie miejsca, wspierając nie tylko zakochanych w potrzebie, ale ojczyznę w kryzysie.

Ragusa Ibla, Włochy
Ragusa Ibla, Włochy, fot. bric72, Flickr CC

Czytaj wiadomości z Włoch

Przy okazji zaś wskazówka dla tych ze skromniejszym portfelem, ale nie słabszą siłą uczuć – może warto w Walentynki zabrać swoją damę serca nie koniecznie do Włoch, ale w jakieś „magiczne” miejsce w Polsce? Czy i nad Wisłą nie dałoby się stworzyć romantycznych destynacji, w które 14 lutego zjeżdżaliby zakochani, aby wręczyć najmilszej pierścionek nie koniecznie z brylantem?

Źródło: ANSA

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: 2013, Ciekawostki ze świata, Proposal planner, Walentynki, We Włoszech


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »