kraj:
Nowa Zelandia
autor: KLA
07-03-2013, 10:52 komentarzy: 0

Czy leci z nami pilot? Tak, choć czasem zasypia. Ale Hobbit czuwa…

Tak było kilka dni temu na transatlantyckim locie wykonywanym przez jeden z samolotów Air New Zealand. Pilot zapadł w krótką drzemkę za sterami i to niejednokrotnie…

Air New Zealand, Safety Video, Film instruktażowy

Nieszczęścia nie było, bo czuwał drugi pilot. Faktem jest jednak, że kapitan zasnął ze zmęczenia. I to dwukrotnie – za każdym razem drzemka nie trwała dłużej niż minutę.

W noc poprzedzającą wielogodzinny lot aż trzykrotnie zmieniał pokój w hotelu z powodu zepustej klimatyzacji. Jak podkreślają linie lotnicze, pilot nie dostanie dyscyplinarki, ale wszelkie tego rodzaju przypadki mają być teraz jeszcze dokładniej raportowane i sprawdzane.

Air New Zealand bardzo starają się dbać o dobry image. Poza oferowanym komfortem, na pokładach samolotów tej linii można obejrzeć filmik poświęcony bezpieczeństwu z hobbitami w roli głównej. Powstał on w czasie, kiedy do kin trafił film „Hobbit. Niezwykła podróż” w reż. Petera Jacksona.

Zobacz także: „Kurczakowy kościół” na Florydzie sensacją turystyczną

Wideo na pokładach Air Zealand jest pełne czarodziejskiej aury prosto z filmu. Zostało zresztą zrealizowane przy współpracy z Weta Workshop, które dostało Oskara za produkcję serii Władca Pierścieni. Osoby, które uważnie obejrzą wideo mają szanse niezwykłej nagrody jaką są odwiedziny na planie filmu. 

Źródło: ntdtv.org

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Air New Zealand, Ciekawostki ze świata, Film instruktażowy, Hobbit, Niezwykła podróż, Podróże, Safety Video


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »