kraj:
Austria
08-03-2013, 10:10 komentarzy: 0

Rodzinna zima w Kappl

10 kolejek linowych i wyciągów i ok. 40 km przygotowanych stoków w regionie Silvretta – Kappl-Sunny Mountain w Austrii zapowiadają niezapomniany narciarski urlop.

Rodzinna zima w Kappl Rodzinna zima w Kappl , © paznaun-ischgl.com

Początkujący i zaawansowani narciarze, snowboardziści, miłośnicy carvingu oraz rodziny na pewno się nie rozczarują. Park rozrywki Sunny Mountain, zachwycający nocny pokaz narciarski, naturalny tor saneczkarski o długości 6 km, funpark dla freeriderów i snowboardzistów gwarantują zimowym gościom Kappl wspaniałe wrażenia.

10 wyciągów, ponad 40 km doskonale przygotowanych stoków oraz funpark zapewniają mocne wrażenia i mnóstwo zabawy. Absolutnym przebojem regionu jest, zapewniający całodzienną opiekę nad dziećmi, park rozrywki Sunny Mountain, położony na wysokości 1830 m n.p.m. z "czarodziejskim dywanem” i karuzelą narciarską.

Gdzie jest Kappl? Austria, Zobacz na mapie

Specjalnością Kappl są miejsca noclegowe zrzeszone pod szyldem „Sunny Mountain”, oferujące dodatkowe usługi. W cenie noclegu zawarta jest tu opieka nad dziećmi, dowolna liczba bezpłatnych przejazdów kolejką zibob®, przytulny komplet pościeli i niespodzianka od Flaxi, maskotki parku.

Rodzinna zima w Kappl
© paznaun-ischgl.com
 

Pierwsze ślady na śniegu


W każdy poniedziałek kolejki Alblittbahn i Alblittkopfbahn zaczynają pracę już o godzinie 8.00, co cieszy szczególnie tych narciarzy, którzy lubią wstawać o poranku. Na świeżo przygotowanych stokach miłośnikom białego szaleństwa towarzyszy przewodnik ze szkoły narciarskiej Kappl Aktiv.
 

Kappl – najnowsze odkrycie freeriderów


Freeride to nowa specjalność Kappl – okazuje się, że ten teren narciarski stanowi nie tylko idealne miejsce dla rodzin, ale również dla freeriderów.

Czytaj wiadomości z Austrii

Kto od przetartych śladów woli własne ścieżki, powinien zwrócić się po radę do szkoły narciarskiej Kappl Aktiv. W każdą środę i czwartek organizowane są kursy freeride’u – w małych grupach, po maks. 5 osób, dla początkujących i zaawansowanych, w godzinach od 13.30 do 15.30. Priorytetem jest tutaj bezpieczeństwo i z tego względu wszyscy uczestnicy kursu otrzymują na czas jazdy poza stokami detektor i plecaki lawinowe. Narciarze i snowboardziści mają więc niepowtarzalną okazję, aby nauczyć się właściwej techniki jazdy na wolnym terenie, prawidłowego oceniania zagrożeń i poprawnego posługiwania się sprzętem lawinowym.

Więcej informacji na stronie www.kappl.com/en.


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: 2013, Austriackie Alpy, Freeride, Funpark, Ischgl, Kappl, Narty, Sunny Mountain


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »