kraj:
Polska
30-04-2013, 13:20 komentarzy: 0

Bilety lotnicze AIR FRANCE od 596 złotych

Francuski przewoźnik lotniczy AIR FRANCE, wprowadził w dniu 25 kwietnia br. na rynek polski nową specjalną taryfę „MiNi”. Teraz, przez cały rok, klienci z Polski będą mogli skorzystać ze specjalnych obniżonych cen przelotów do 139 miast w Europie i Afryce Północnej. Taryfy „MiNi” funkcjonowały już w niektórych krajach europejskich i od 25 kwietnia są w sprzedaży w Polsce na wyloty od 5 czerwca 2013 roku.

Samolot AIR FRANCE KLM Samolot AIR FRANCE KLM , fot. Inf. Pras.

Klienci AIR FRANCE mogą wybierać między ofertą „MiNi” i „CLASSIC”. Taryfy „MiNi” są uproszczoną opcją dla podróżnych bez bagażu, którzy nie zbierają mil w programie Flying Blue. Należy jednak zwrócić uwagę, że podróżny może wybrać swoje miejsce w samolocie dopiero na lotnisku, za pośrednictwem kiosków do samodzielnej odprawy. Natomiast bagaż główny może nadać wyłącznie za dodatkową opłatą (15 EUR drogą online i 30 EUR – na lotnisku). Wyjątkiem są tu członkowie programu Flying Blue posiadający karty na poziomie Elite lub Elite+, którzy są zwolnieni z opłaty za bagaż.
 
W taryfie „MiNi” nie ma możliwości modyfikowania ani zwrotu biletu. Bez zmian pozostaje możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego do 12 kilogramów. Poza tym, nadal obowiązują takie udogodnienia jak: prasa oferowana przed wejściem na pokład, bezpłatne napoje i przekąski oraz dostęp do serwisu Air France Conect. Ponadto firmy uczestniczące w programie oszczędnościowym BlueBiz mogą zbierać punkty za loty z biletem „MiNi”, ale nie mogą wymieniać zgromadzonych oszczędności na loty nagrodowe w tej taryfie.
 
Alternatywą do taryfy „MiNi” jest oferta „CLASSIC”. Kupując bilet w wyższej cenie, podróżny zyskuje dodatkowe elementy usługi wliczone w cenę biletu: prawo do przewozu 1 sztuki bagażu rejestrowanego (o wadze do 23 kg) i możliwość wcześniejszego wyboru miejsca w samolocie – podczas odprawy online. Ponadto w taryfie „CLASSIC” jest możliwość zbierania mil w programie Flying Blue, a bilet podlega zmianom za opłatą. Pozostałe elementy serwisu jak: bagaż podręczny, napoje, przekąski oraz prasa na pokładzie – w tym przypadku też są bezpłatne

Dzięki nowym taryfom podróżni mogą odnieść wiele korzyści. Przede wszystkim mogą zaoszczędzić do 165 złotych na bilecie w stosunku do dotychczasowego standardowego cennika. Na przykład, przelot do Paryża jest dostępny już od 596 PLN (w obie strony, z podatkami lotniskowymi i opłatą serwisową przy rezerwacji biletu na www.airfrance.pl).

Nowa oferta została skrojona na miarę potrzeb osób, które podróżują bez bagażu rejsowego i wcześniej ponosiły z tego tytułu zbędne opłaty. Taryfy „? la carte” umożliwiają dowolne planowanie swojej podróży pod kątem indywidualnych potrzeb. Na pokładzie samolotu wszyscy pasażerowie, niezależnie od wybranej opcji biletu, mają do dyspozycji taką samą jakość usług. Dodatkowo AIR FRANCE oferuje szereg ułatwień dostępnych za pomocą smartfona, które pozwalają oszczędzać czas w trakcie odprawy i wsiadania na pokład samolotu (odprawa mobilna i wejście na pokład z kartą pokładową w telefonie).

Zobacz także: Bilet na Wieżę Eiffla kupisz… pod ziemią

***
 
AIR FRANCE KLM jest największą europejską Grupą w branży transportu lotniczego, której struktura obejmuje spółkę holdingową oraz dwie linie lotnicze. Każda z nich zachowała swoją markę i tożsamość. AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam. Linie te obsługują ogromną, globalną siatkę połączeń zbudowaną wokół lotnisk – hubów Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol. Obecnie Grupa może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów rocznie, 243 obsługiwanymi portami lotniczymi w 103 krajach i flotą 573 samolotów w eksploatacji. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Air France, Ciekawostki, Informacje turystyczne, Klm, Latanie, Linie lotnicze, Lotnictwo, Podróże, Samolot


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »