kraj:
Polska
18-04-2012, 19:52 źródło: Informacje Prasowe     komentarzy: 0

Chopin Airport

Chopin Airport, Inf.prasowa

Multijęzykowy informator o Lotnisku Chopina

Lotnisko Chopina przygotowało elektroniczne, internetowe broszury z myślą o zagranicznych pasażerach. Obcokrajowcy odwiedzający oficjalną stronę lotniska mogą skorzystać z dziewięciu wersji językowych przewodnika po porcie.

W informatorze Lotniska Chopina znajdziemy plan portu, instrukcje dojazdu na lotnisko oraz opis dodatkowych usług ułatwiających podróż. Dodatkowo zamieszczono również krótkie informacje o Warszawie i Polsce między innymi listę najciekawszych, zdaniem autorów, atrakcji turystycznych. Broszura została przygotowana w 9 wersjach językowych: niemieckiej, francuskiej, rosyjskiej, hiszpańskiej, ukraińskiej, greckiej, tureckiej, arabskiej, chińskiej oraz wietnamskiej. Informator został przygotowany w formacie PDF, co daje możliwość jego łatwego przeglądania, zapisania wersji elektronicznej, czy drukowania.

- Pasażerowie podróżujący do Warszawy, znajdą w przewodniku najważniejsze informacje, które ułatwią poruszanie się po lotnisku gościom z zagranicy - informuje Radosław Żuk, Dyrektor Biura PR  - Jest to swego rodzaju wizytówka, przygotowana z myślą o tych, którzy nie posługują się językiem polskim i angielskim, czyli językami w których prowadzimy stronę www – dodaje Radosław Żuk.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Informator, Lotnisko Chopina


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »