kraj:
Polska
19-04-2012, 19:00 źródło: BiletyAutokarowe.pl     komentarzy: 0

Bilety Autokarowe, Turystyka

Bilety Autokarowe, Turystyka, BiletyAutokarowe

Chcesz wyjechać na majówkę za granicę? Masz ostatnią szansę!

Bilety na przejazdy autokarowe w okresie majówki rozchodzą się w błyskawicznym tempie – informuje portal BiletyAutokarowe.pl. Wiele połączeń całkowicie wyprzedano, więc jeśli chcemy wyjechać, a jeszcze nie zrobiliśmy rezerwacji, mamy ograniczone możliwości wyboru. Dokąd nadal możemy się wybrać?

Jeśli marzy nam się majówka nad Morzem Śródziemnym, będziemy musieli przełożyć ją na przyszły rok. Wszystkie bilety na kursy do Chorwacji zostały sprzedane, podobnie jak bilety do miejscowości nadmorskich we Włoszech. Prawdopodobnie nie wypoczniemy też nad Lazurowym Wybrzeżem czy w Paryżu – choć nadal dostępnych jest kilka miejsc na przejazdy do Francji, sytuacja może zmienić się w ciągu kilku godzin.
 
Coraz trudniej również załapać się na przejazd do Holandii, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Połączenia, z których dostępnością zwykle nie ma najmniejszego problemu, zaczęły być oblegane – w większości przypadków Polacy jadą w odwiedziny do bliskich przebywających na emigracji. Mimo wszystko nadal można znaleźć wolne miejsca, a zatem spędzenie majówki w Londynie to tylko kwestia szybkiego dokonania rezerwacji.
 
Nie będziemy mieć natomiast kłopotu z organizacją podróży do Skandynawii. Nadal dostępna jest około połowa miejsc na kursy do Szwecji i Norwegii. Majówka nad fiordami jest więc realną możliwością. Możemy również zdecydować się na podróż na wschód. Litwa, Łotwa, Białoruś czy Ukraina nadal są dostępne, warto jednak pamiętać, że kursy odchodzą głównie z Warszawy.
 
Im dłużej zwlekamy, tym bardziej ograniczona jest dostępność biletów i tym wyższe są ich ceny. Nie warto czekać z rezerwacją na ostatnią chwilę.
 
BiletyAutokarowe.pl to najbardziej rozbudowany polski portal rezerwacji biletów autokarowych. Oferujemy przewozy do ponad 24 000 miejscowości w całej Europie. Zakup bilet online lub zadzwoń do nas, a my wypełnimy za Ciebie formalności.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Bilety Autokarowe, Podróże


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »