kraj:
Portugalia
26-05-2012, 15:45 źródło: Sigma International     komentarzy: 0

Konkurs „Nocny pociąg do Lizbony”

Marzysz o weekendzie w Lizbonie? Teraz jest on w zasięgu ręki. Wystarczy wziąć udział w konkursie „Nocny pociąg do Lizbony” organizowanym przez Turismo de Portugal i odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Czas – do końca maja br.

Mosteiro dos Jerónimos - krużganki Mosteiro dos Jerónimos - krużganki

Raimund Gregorius, bohater powieści „Nocny pociąg do Lizbony” autorstwa Pascala Merciera, zafascynowany brzmieniem języka portugalskiego i książką Amadeu de Prado, decyduje się wyruszyć do Lizbony nocnym pociągiem. Jego zauroczenie Portugalią doskonale rozumie Jeremy Irons, który gra tę postać w filmie Billa Augusta. Na jednej z konferencji prasowych, aktor powiedział, że jest to „niezwykły kraj z cudownymi ludźmi i fantastyczną architekturą”, a Lizbona jest „klejnotem, który należy chronić”. 

Dla tych, którzy chcą osobiście doświadczyć magii tego miejsca, Portugalska Organizacja Turystyczna - Turismo de Portugal przygotowała konkurs. Nagrodą jest 1 bilet lotniczy na przelot tanimi liniami oraz 3 noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu Tivoli Lisboa. Wystarczy wejść na stronę www.visitportugal.com/pturismo/Concursos/Concurso.aspx? ID=35, zarejestrować się i odpowiedzieć na proste pytanie dotyczące Lizbony. Konkurs trwa do 31 maja 2012 r. Zwycięzca zostanie wyłoniony 1 czerwca br. w drodze losowania, spośród osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi. Rozwiązanie konkursu zostanie podane m.in. na Facebook’u: www.facebook.com/visitportugal.
 
Więcej informacji na temat Portugalii można znaleźć na stronie: www.visitportugal.com oraz na Facebook’u.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Konkurs, Nocny pociąg do Lizbony


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »