kraj:
Węgry
autor: KLA
11-07-2012, 08:52 źródło: Informacja prasowa     komentarzy: 0

FORMUŁA 1

FORMUŁA 1, Inf.prasowa

FORMUŁA 1 w sercu Europy 27-28-29 lipca 2012

Już teraz odkryj kraj i ludzi, tradycję i nowoczesność, przygodę i relaks. Węgry czekają na Ciebie. Zawsze warto tu przyjechać. Na miejsca, gotowi, start! Gdy pod koniec lipca rozlegnie się sygnał rozpoczynający wyścig Formuły 1 o Grand Prix Węgier, w pobliżu stolicy kraju Budapesztu rozpocznie się jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń sportowych w sercu Europy.

Słynny tor Hungaroring uchodzi za jeden z najbardziej wymagających pod względem technicznym i jeden z najtrudniejszych na świecie.Obfituje w zakręty, które utrudniają wyprzedzanie, nie czynią go jednak niemożliwym. Nie dziwi więc, że Hungaroring jest jednym z nielicznych miejsc, w którym wyścigi Formuły 1 odbywają się nieprzerwanie od długiego czasu.

Galeria zdjęć z Węgier

To tu w 2006 r. zadebiutował Robert Kubica. Wiele osób wraca na Hungaroring każdego roku, ponieważ miło spędziło tu czas.Należy dodać do tego również fakt, że jak co roku oferowany jest bogaty program ramowy, towarzyszący imprezie głównej.Będzie można zobaczyć nową generację serii GP2 i GP3, jak również kierowców Porsche Supercup. Tak samo jak Hungaroring, swoich gości wita też Budapeszt wraz z resztą kraju- zawsze chętnie i serdecznie.

Oprócz atrakcji sportowych mogą Państwo urozmaicić swój weekend innymi programami, w pobliżu Hungaroringu istnieje dużo możliwości. Jeśli w letnim upale ktoś marzy o odświeżeniu, może się zanurzyć w pobliskim Aquaparku lub w jednym z licznych kąpielisk.Jeśli ktoś jest spragniony kultury może zwiedzić wspaniałe zabytki Budapesztu i okolicy lub pójść do muzeum, na wystawę lub koncert.

Jeśli ktoś chce skosztować wyśmienitej kuchni węgierskiej, może spędzić miły wieczór w śródmieściu Budapesztu.( szczegółowe informacje na stronie: www.hungary.com, www.budapest.hu, www.budapestinfo.hu, www.tourinform.hu)

Jeśli ktoś szuka noclegu, może wybrać spośród węgierskich hoteli: www.hotels.hu, www.booking.com/budapeszt

Zobacz także: Kto najdalej rzuci… tuńczykiem?  - Festiwal Tunarama

Program Formuły 1 ENI Grand Prix Węgier:

   26 lipca (czwartek)  16.00-19.00  - Zwiedzanie boxów

   27 lipca( piątek) - Treningi

   28 lipca(sobota) - Sesja kwalifikacyjna

   29 lipca( niedziela):
11.45-12.20 - Porsche Mobil Supercup wyścig
14.00-16.00 - Formuła 1 Grand Prix Węgier

Informacje: www.hungaroring.hu
Bilety: www.hungaroinfo.com,( strona po polsku) ostermann@t-online.hu

Życzymy Państwu na Węgrzech dużo emocji sportowych, miłego spędzenia czasu,atrakcji w SPA i przejemności kulinarnych!


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Atrakcje turystyczne Węgier, FORMUŁA 1, Turystyka


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »