kraj:
Polska
11-07-2012, 11:50 źródło: ŚP     komentarzy: 0

brak opisu

, Śladami Marzeń

Śladami Marzeń – Azjatyckie Smaki, Robaki i Przysmaki

Rozpoczyna się podróż Śladami Marzeń – Azjatyckie Smaki, Robaki i Przysmaki organizowana i jednocześnie realizowana przed dwójkę studentów Turystyki i Rekreacji Uniwersytetu im. Adam Mickiewicza w Poznaniu. Jaśmina Jurecka i Tomasz Labus ruszają do Azji południowo-wschodniej realizować swoją pasję i spełniać marzenia.

Podróż kulinarna po Malezji, Singapurze, Indonezji, Tajlandii, Kambodży i Laosie przyniesie niewątpliwie wiele odpowiedzi na nurtujące świat podróżniczy pytania. Wszystkim co zjedzą, zobaczą, poczują i posmakują będą dzielić się z czytelnikami Świata Podróżników.

Zapraszamy Was zatem do stołu, który jeszcze nigdy nie był tak suto zastawiony, bogatymi w białko przysmakami. Czy dadzą rade? Czy coś nie przejdzie im przez gardło? Podróż zweryfikuje odpowiedzi na wszystkie pytania, a jednocześnie pozwoli rozkoszować się smakiem smażonej tarantuli, chrząszczy, mrówek podawanych na ciepło i zimno i tysięcy innych potraw!

Zobacz także: Kambodżańska odyseja smaku

Przed nami zatem wejście do szalonego świata magicznej wyprawy, która udowodni, że marzenia są po to, aby je spełniać i nie potrzeba do tego wielkich pieniędzy, a skromy budżet studencki wystarczy w zupełności.


Trasa wyprawy:


Termin: 11.07.2012 – 03.10.2012

Trasa lotu: Budapeszt – Kair – Kuala Lumpur

Planowana trasa podróży:

   Malezja ( Kuala Lumpur)
   Singapur
   Indonezja
   Tajlandia
   Kambodża
   Laos

Każde z odwiedzanych przez nas miejsc chcemy zobaczyć inaczej niż zwykły turysta. Pragniemy poznać kulturę, zwyczaje lokalnych mieszkańców. Mam nadzieję, że podzielą się z nami swoją gościnnością, spontanicznością, a przed wszystkim radością życia. Po to właśnie wyjeżdżamy, takie są nasze cele i daleko nie zamierzamy korzystać z przygotowanej dla turystów wysokiej jakościowo bazy noclegowej, gastronomicznej i zresztą każdej innej. Wszystko jak najbardziej naturalnie i spontanicznie w imię prawdziwej turystyki. Jaśmina Jurecka & Tomasz Labus  - Ekipa Śladami Marzeń

Zapraszamy zatem "do stołu": www.sladamimarzen.pl lub www.facebook.com/sladamimarzen

Oto profil podróżnika ekipy Śladami Marzeń na Świecie Podróżników, który z czasem wypełni się zdjęciami.

Pierwszy wpis z wyprawy - Budapeszt, oczekiwanie na wylot

Trzymamy kciuki!

Ekipa wyprawy Śladami Marzeń
Ekipa wyprawy Śladami Marzeń


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Azjatyckie Smaki, Podróże, Podróże kulinarne, Śladami Marzeń


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »