kraj:
Polska
27-07-2012, 08:10 źródło: ŚP     komentarzy: 0

Samolot OLT Express

Samolot OLT Express, Flickr CC, fot. grotos

OLT Express zawiesza działalność

Na stronie OLT Express w dniu dzisiejszym tj. 27 lipca pojawił się komunikat o zawieszeniu działalności. Miała być rewolucja na polskim niebie niestety po kilku miesiącach działalności jest raczej na pewno bankructwo.

Komunikat, który możemy odczytać na stronie OLT Express:

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 27 lipca br. wszystkie rejsy regularne zostają zawieszone do odwołania, tym samym wstrzymana zostaje sprzedaż biletów lotniczych.

Wszystkim Pasażerom, którzy za pośrednictwem www.oltexpress.com lub OLT Express Call Center nabyli bilety na odwołane rejsy przysługuje prawo do zwrotu kosztów biletów.

Wszyscy Pasażerowie anulowanych rejsów zostaną osobiście powiadomieni o zmianach i przysługujących im prawach przez pracowników naszego Call Center.

Za wszystkie niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy.


Wczoraj za partnerem naszego serwisu publikowaliśmy artykuł: Czarne chmury nad OLT Express. Niestety czarny scenariusz się potwierdził.

Zapewne jak w przypadku biur podróży pasażerowie, którzy wykupili bilety na loty tym przewoźnikiem będą mieć problemy z odzyskaniem pieniędzy od upadającej firmy. W dobrej sytuacji na pewno będą Ci, którzy zdecydowali się płacić kartą kredytową, będą mogli zwrócić się do własnego banku o zwrot środków na konto.

Na Euro 2012 powstało w Polsce wiele pięknych nowych terminali. Dzięki OLT Express obłożenie tych lotnisk było na pewno znacznie większe. Oby na miejsce upadającego przewoźnika pojawił się nowy tak, aby wykorzystać w pełni nowe lotniska a zarazem, aby dawać nam możliwość szybkiego przemieszczania się po Polsce.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Amber Gold, Bankructwo, Linia lotnicza, Marcin Plichta, OLT Express, Podróże


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »