kraj:
Chiny
autor: KLA
28-08-2012, 08:41 komentarzy: 0

Biznes po chińsku: połowa ceny biletu dla pań w minispódniczkach

„Love miniskirt” – taką kampanię lansuje tematyczny park rozrywki w chińskim ośrodku rekreacyjnym Merryland Resort niedaleko miasta Guilin. Autorzy pomysłu zarzekają się, że nie ma w tym nic seksistowskiego.

Merryland Resort

Nosisz spódniczkę krótszą niż 38 centymetrów? Wejdziesz do Merryland Resort za pół ceny. To kampania „Love miniskirt” mająca na celu, jak podkreślają specjaliści od marketingu ośrodka, zachęcenie pań do pokazywania bez oporów swoich nóg. – Nie ma się czego wstydzić! To samo piękno – mówią.

Aby je zachęcić do noszenia mini, w parku rozrywki wprowadzono bilety zniżkowe. Każda z pań, która stawi się przed okienkiem kasy w krótkiej spódniczce, a po zmierzeniu okaże się, że kreacja ma mniej niż 38 centymetrów, zapłaci za wejście 50% ceny.

Kampania nie jest wymysłem tegorocznym. Już od pięciu lat wprowadzona jest w sezonie letnim, aby przyciągnąć do parku rozrywki jeszcze więcej turystów. I okazała się strzałem w dziesiątkę, zwiększając jeszcze popularność tego niezwykłego miejsca. Bo park tematyczny w Merryland Resort wymiarami konkuruje z amerykańskim Disneylandem.

Jest tu siedem stref zabawy, a turyści mogą wybierać m.in. między ściganiem się samochodzikami, skokami na bungee, wyprawą statkiem pirackim czy do nawiedzonego zamczyska. Mogą też zanurzyć się w tropikalne lasy, poznać kulturę Aborygenów, porzucać lassem jak rodowici kowboje albo pooglądać najsłynniejsze, gotyckie katedry Europy. Na terenie Merryland Resort znajdują się jeszcze hotel, wioska wakacyjna i pole golfowe.

Zobacz także: Chiny: pierwsza kolejka górska w 4D

Merryland Resort znajduje się nieopodal 4,7-mln miasta Guilin w regionie autonomicznym Kuangsi, u podnóża Gór Południowochińskich.

Źródło: China Buzz
 


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Atrakcje turystyczne, Ciekawostki turystyczne, Merryland Resort, Podróże


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »