kraj:
Polska
15-10-2012, 17:12 komentarzy: 0

Bilety Autokarowe, Turystyka

Tydzień w transporcie: myślcie o zimie

Do zimy jeszcze daleko, prawda? Nieprawda! Jeśli zamierzacie ją spędzić na wyjeździe, to ostatni dzwonek, żeby zorganizować podróż i nie stracić góry pieniędzy. Dlaczego? Szczegóły w dzisiejszym przeglądzie informacji turystycznych.

Port Lotniczy Lublin gotowy!

 
Zakończyły się prace budowlane w Porcie Lotniczym Lublin. Ukończono nie tylko infrastrukturę lotniskową, ale także okoliczne drogi i parkingi. Na miejscu znalazły się już wszelkie urządzania niezbędne do obsługi pasażerów, a także do zapewnienia im bezpieczeństwa. Nowy port zostanie wkrótce oddany do użytku.


 

LOT planuje na przyszłość

 
Linie LOT po 18 listopada zakończą obsługę trasy Warszawa-Ateny. Połączenie, na którym loty odbywają się codziennie, od 29 października aż do kasacji będzie obsługiwane trzy razy w tygodniu. Identyczny los czeka trasę Warszawa-Erywań. Połączenie Warszawa-Belgrad zostanie natomiast całkowicie zlikwidowane 31 października. Loty na wszystkich powyższych trasach zostaną wznowione na wiosnę.
 
Przewoźnik zapowiada również, że latem 2013 roku zwiększona zostanie częstotliwość kursów na trasie Warszawa-Toronto. Loty do Kanady będą odbywać się codziennie.
 

Zimą częściej do Kopenhagi

 
Linie lotnicze przed zimą zwykle kasują połączenia lub zmniejszają ich częstotliwość, a tymczasem skandynawski SAS zwiększy liczbę kursów na trasie Wrocław-Kopenhaga.
 

Zbliżają się święta

 
Może wydawać się Wam, że do świąt jeszcze daleko, ale jeżeli chcecie spędzić je poza domem, warto już teraz zarezerwować bilety. Dlaczego? Ponieważ właśnie teraz są najtańsze, zaś ich ceny będą rosnąć wraz ze zbliżaniem się terminów wyjazdów. Organizujcie podróże już dziś - nie dość, że zrobicie to tanio, to na dodatek nadal możecie skorzystać z miejscówek oferowanych w promocyjnych cenach.
 

Promocje, okazje, dobre oferty

 
Skoro mowa o promocyjnych cenach - to dobra chwila, by zainwestować w bilety autokarowe Sindbad, jako że przewoźnik przygotował atrakcyjne promocje na okres przedświąteczny. Do Francji, Belgii, Holandii, Niemiec czy Austrii, a następnie w drogę powrotną, możemy pojechać już za 99 zł. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z takiej okazji? Pospieszyć się - bo koszty z czasem wzrosną. Szczegóły na blogu BiletówAutokarowych.pl, a także w systemie rezerwacji.

Zobacz także: Tydzień w transporcie: podłe zagrywki
 
* * *
 
Przegląd przygotował portal BiletyAutokarowe.pl, w którym zakupicie bilety autokarowe Eurolines, Sindbad, Polonia oraz ponad 90 innych przewoźników. Największa oferta w kraju, ceny bez prowizji, obsługa przed- i posprzedażowa - to tylko niektóre z naszych zalet. Zapraszamy.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Bilety Autokarowe, LOT, Podróże, Port Lotniczy Lublin, Turystyka


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »