kraj:
Singapur
autor: KLA
16-10-2012, 11:34 komentarzy: 0

Oskary branży turystycznej w Singapurze

Czerwony dywan dla najlepszych w branży turystycznej zostanie rozwinięty już w najbliższą niedzielę, 18 października br. w Singapurze. World Travel Awards będą tym razem nagradzani przedstawiciele sektora z regionu Azji, Australazji i Oceanu Indyjskiego. Kilka dni temu analogiczne nagrody przypadły Europejczykom, w tym warszawskiemu hotelowi Le Regina.

Singapur nocą Singapur nocą

Nagroda World Travel Awards została ustanowiona w 1993 roku aby uhonorować osiągnięć we wszystkich sektorach światowej turystyki. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda branżowa na naszym globie. W ramach konkursu World Travel Awards co roku wybierani są liderzy z poszczególnych regionów świata. Wyróżniane są  m.in. najlepsze hotele (nowe i te już działające dłużej, ośrodki turystyczne itd.), linie lotnicze czy żeglugowe.

Już 18 października w hotelu InterContinental w Singapurze zostaną rozdane turystyczne Oskary liderom z regionu Azji, Australazji i Oceanu Indyjskiego. Jedna z najbardziej prestiżowych kategorii to: „Asia’a Leading New Hotel”/Wiodący Hotel Azji, gdzie zetrą się hotele Song Saa Privat Island z Kambodży, Casa de la Flora z Tajlandii, Ritz-Carlton z Hogkongu i Jumeraih Himalayas z Szanghaju oraz W Retreat &Spa Bali –Seminyak w Indonezji. Z kolei Banyan Tree, Mandarin Oriental, Four Seasons, Oberoi Hotels&Resorts, Six Senses Resorts&Spas są nominowane do nagrody “Asia’s Leading Resort Brand”/Wiodąca Marka Ośrodka Turystycznego w Azjii. Natomiast Bali, Indie, Makao, Singapur, Sri Lanka, Tajlandia i Wietnam konkurują o tytuł “Asia’s Leading Destination”/ Wiodąca Destynacja Turystyczna w Azji. Palazzo Versace Golf Coast, Hyatt Regency na Guam, Four Seasons Hotel w Sydney I Sky City Grand Hotel w Auckland powalczą o nagrodę “Australasia’s Leading Hotel”/Wiodący Hotel w Australazji.

Gdzie jest Singapur? Zobacz na mapie

Tymczasem dopiero co World Travel Awards wyróżniono najlepszych w branży na naszym kontynencie. W tym roku przypadła już jego 19. edycja zorganizowana w znanym kurorcie Algarve. Tytułem „Europe’s Leading Hotel”/ Wiodącego Hotelu w Europie wyróżniony został paryski hotel Le Bristol wyróżniono paryski Le Bristol. Co ciekawe, hotel ten zwyciężył aż w dwóch kategoriach – wspomnianego już Wiodącego Hotelu w Europie, pozostawiając w tyle 14 nominowanych, w tym wenecki Hotel Cipriani, The Dorchester w Londynie Four Seasons Hotel Milano w Mediolanie  i  Grand Hotel Europe w Sankt Petersburgu, oraz w kategorii France Leading Hotel czyli Wiodącego Hotelu we Francji, pokonując tym razem 15 „współzawodników”, w tym: Four Seasons Hotel George V, Le Meurice, Le Plaza Athénée, Hôtel de Crillon and Ritz.
Warto dodać, że podczas tej samej uroczystości Mamaison Hotel Le Regina na warszawskim Nowym Mieście otrzymał nagrodę w kategorii „Poland’s Leading Hotel 2012”/Wiodący Polski Hotel 2012.

Zobacz także: Tour Salon – jedna z najważniejszych imprez branży za pasem!

Zwycięzcy wyróżnieni nagrodami podczas uroczystości na poszczególnych kontynentach/regionach, wezmą udział w Wielkim Finale WTA 12 grudnia w New Delhi w Indiach. Wówczas spośród nich zostaną wyłonieni najlepsi z najlepszych, czyli liderzy na poziomie światowym.

Źródło: worldtravelawards.com


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Branża turystyczna, Nagrody, Turystyczne Oskary, Turystyka, World Travel Awards


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »