kraj:
Austria
autor: KLA
13-11-2012, 10:14 komentarzy: 0

Narty w Austrii: Ischgl świętuje otwarcie sezonu wraz z Volksvagenem

Od 24 listopada do 1 grudnia, w czasie festiwalowego tygodnia na otwarcie sezonu, wystąpią takie gwiazdy jak Amy Macdonald, DJ Antoine, wingenfelder: Wingenfelder, The Scorpions. A Volkswagen zaprezentuje swój nowy model Golfa.

Narty w Austrii, Ischgl Narty w Austrii, Ischgl , fot. adesigna, Flickr CC

Ośrodek narciarski Ischgl położony jest w Dolinie Paznaun. 40-kilometrowa tyrolska dolina otoczona jest szczytami grup górskich Verwall, Silvretta i Samnaun. Znajduje się tu jeden z najrozleglejszych terenów narciarskich w Austrii, oferujący 200 km tras.

Spośród miejscowości największą sławą cieszy się właśnie Ischgl, z którego, dzięki znakomitej infrastrukturze (system kolejek i  wyciągów) można dotrzeć do szwajcarskich terenów narciarskich. W regionie narciarskim działają jeszcze trzy ośrodki narciarskie: Galtür, See i Kappl z własnymi terenami narciarskimi.

Narty, Ischgl, Austria
Ischgl, Austria, fot. Leo-setä, Flickr CC

Gdzie jest Ischgl? Austria, Zobacz na mapie

Od 24 listopada do 1 grudnia 2012 Ischgl stanie się miastem Golfa i, we współpracy z Volkswagenem, odbędzie się tu zamiast jednego koncertu, wielki tygodniowy festiwal. Turyści będą mogli wypróbować nowego Golfa, a na specjalnie przygotowanych odcinkach próbnych sprawdzić nowy model w ekstremalnych warunkach. Wieczorami na gości czekać będą wyjątkowe widowiska.

Miasto Golfa, Ischgl, rozgrzeją międzynarodowe gwiazdy, w tym brytyjska piosenkarka Amy Macdonald, DJ Antoine ze swoimi housowymi przebojami i założyciele niemieckiego zespołu rockowego Fury in the Slaugtherhouse, którzy świętują swój come back pod nazwą wingenfelder:Wingenfelder.

Narty, Ischgl, Austria
Ischgl, Austria, fot. Leo-setä, Flickr CC

Każdego dnia od 18:00 będą odbywać się ekskluzywne koncerty z pięknym górskim krajobrazem w tle. Oznacza to, że rano czeka na gości rozrywka narciarska na 238 kilometrach stoków w ośrodku narciarskim Silvretta-Arena, a wieczorem - koncertowe widowiska. Kolejne znane osobistości, które wystąpią w Ischgl, to frontman zespołu BossHoss i zwyciężczyni programu „The Voice of Germany”, Ivy Quainoo.

Główną atrakcją programu będzie legendarny koncert „Top of the Mountain Opening Concert”, który odbędzie się 1 grudnia 2012, a zagra na nim grupa The Scorpions. Więcej informacji na www.ischgl.com.

Zobacz także: The Scorpions Inauguruje Sezon W Ischgl
 
Festiwalowy tydzień na otwarcie sezonu:

   Sobota, 24.11.12:    „Koncert Volkswagena” – AMY MACDONALD
   Środa, 28.11.12:      „Koncert Volkswagena” – DJ ANTOINE
   Czwartek, 29.11.12: „Koncert Volkswagena” – wingenfelder:Wingenfelder
   Sobota, 1.12.12:      „Top of the Mountain Opening Concert” – THE SCORPIONS

Źródło:  austria.info, austria.pl

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Austriackie Alpy, Golf, Ischgl, Narty, Sezon 2012, Volksvagen


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »