kraj:
Austria
13-11-2012, 14:51 źródło: Inf. Pras.     komentarzy: 0

Zima w Serfaus-Fiss-Ladis

Zachwycająca panorama gór, doskonałe warunki na terenach narciarskich, sięgających poziomu 3000 m n.p.m. i trzy malownicze tyrolskie wioski. Oto najważniejsze zalety Serfaus-Fiss-Ladis – ośrodka narciarskiego, który otrzymuje najlepsze noty na dużych europejskich portalach dla miłośników sportów zimowych – za obsługę, ofertę dla rodzin i jakość stoków.

Serfaus-Fiss-Ladis zima 2012-13 Serfaus-Fiss-Ladis zima 2012-13

Narciarski raj dla wymagających – od 7.12.2012 do 13.04.2013

Zima jak ze snu narciarza: 212 km nienagannie utrzymanych stoków, perfekcyjnie połączonych siecią kolejek linowych i wyciągów. Dzięki ogrzewanym i osłoniętym od śniegu i wiatru siedzeniom wyciągów jazda ku górnej stacji jest zawsze wygodna i odprężająca. Położenie na wysokości od 1200 do 2820 m n.p.m. oraz system sztucznego naśnieżania gwarantuje doskonałe warunki narciarskie od grudnia do kwietnia. Obsługa przy wyciągach również nie ma sobie równych - wiele wejść na wyciąg jest dostosowanych do potrzeb najmłodszych, a „pomocne dłonie” pomagają pasażerom w każdym wieku szybko i bez problemu usadowić się lub wysiąść z nartami i deskami.

„Bo chcemy się delektować" – brzmi motto Serfaus-Fiss-Ladis. Odpowiednio perfekcyjna i ekskluzywna jest więc oferta restauracji i schronisk na stokach. „Crystal Cube“ i „Ski Lounge“ to dwie gastronomiczne perełki regionu, położone bezpośrednio na terenie narciarskim i spełniające najwyższe wymagania smakoszy. Zwolennicy bardziej swojskiego tyrolskiego menu także znajdą tutaj bogaty wybór kulinarnych ofert na wysokim poziomie i w dobrym stylu. Dla osób, które wolą cieszyć się słońcem, delektować spokojem i podziwiać panoramę zamiast przesiadywać w lokalu, Serfaus-Fiss-Ladis ma coś specjalnego: leżaki ustawione na skraju stoku.

Gdzie jest Serfaus-Fiss-Ladis? Austria, Zobacz na mapie


Serfaus-Fiss-Ladis narty

Zobacz także: Narty w Austrii: Ischgl świętuje otwarcie sezonu wraz z Volksvagenem

Serfaus-Fiss-Ladis regularnie otrzymuje najlepsze oceny wśród europejskich ośrodków sportów zimowych za swą ofertę dla rodzin. „Kinderschneealm“ i „Bertas Kinderland“  to dwa wspaniałe miejsca dla najmłodszych narciarzy, gdzie dzieciaki przez cały dzień bawią się pod okiem instruktorów narciarstwa władających kilkoma językami i żywią się we własnej, dziecięcej restauracji. Jest tu także sporo atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci, które nie mają akurat ochoty na jazdę na nartach. Nasz prymus wśród europejskich ośrodków sportów zimowych ma ciekawe propozycje zabawy poza stokiem również dla większych dzieci i dla dorosłych – różne warianty „pojazdów latających”, znanych tu pod nazwami „Fisser Flieger”, „Skywing” i „Serfauser Sauser”, oraz fascynujące wieczorne spektakle w bajkowej scenerii gór Tyrolu.


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Atrakcje, Austriackie Alpy, Narty, Serfaus-Fiss-Ladis, Sezon 2012


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »