kraj:
Polska
autor: KLA
15-11-2012, 09:21 komentarzy: 0

Nowe targi turystyczne w Warszawie: co nam zafundują Podróże?

Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE to nowa impreza wystawiennicza, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2012 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. Organizatorem jest spółka targowa Murator EXPO – jedyny w Warszawie organizator targów turystycznych należący do Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

Nowe targi turystyczne Nowe targi turystyczne , fot. facebook.com/WarszawskieTargiTurystycznePodroze

Trzeba przyznać, że widocznym atutem nowej imprezy jest inteligentny wybór lokalizacji. Nie da się ukryć, że na Stadion Narodowy dojeżdża się lepiej i szybciej niż na Marsa, gdzie organizowanych jest teraz gros imprez targowych. A to potencjalnie oznacza więcej gości.

- Podróżuj aktywnie – to hasło, które inspirowało nas przy tworzeniu formuły targów. Wakacyjne podróże nie mogą być nudne i bezbarwne – to okazja do aktywności - uprawiania sportów, zabawy, relaksu oraz poznawania nowych miejsc – ich historii i kultury. Chcemy promować wśród Polaków turystykę krajową i zagraniczną nie tylko przez prezentację miejsc i ich atrakcji ale przede wszystkim pokazując ciekawe formy aktywnego poznawania świata. Dlatego nasze targi tętnić będą życiem dzięki dziesiątkom pokazów i prezentacji inspirujących do uprawiania aktywnej turystyki – mówi Jacek Oryl, prezes zarządu Murator EXPO sp. z o.o.

Gdzie odbędą się targi turystyczne "Podróże"? Stadion Narodowy, Warszawa, Polska, Zobacz na mapie

Partnerem imprezy Murator EXPO jest miesięcznik „PODRÓŻE” wydawany przez MURATOR S.A. którego „czytelnicy to w większości osoby dobrze wykształcone, w wieku między 20 a 40 lat, z zarobkami powyżej przeciętnej”, jak możemy przeczytać na stronie organizatora. W założeniu organizatorów wystawcami targów mają być podmioty polskie i zagraniczne.

Zobacz także: 12. Festiwal Slajdów Podróżniczych – TERRA

Ciekawie zapowiadają się imprezy towarzyszące. W programie przewidziano spotkanie z Jackiem Pałkiewiczem, który opowie o swojej książce „Sztuka podróżowania” oraz Wojciechem Fortuną - złotym medalistą w skokach narciarskich na olimpiadzie w japońskim Sapporo w 1972 r. W sumie ma być aż 30 spotkań z podróżnikami.

Źródło: muratorexpo.pl, facebook.com/WarszawskieTargiTurystycznePodroze

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Atrakcje turystyczne, Podróże, Targi, Turystyczne, Turystyka, Warszawa


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »