kraj:
Polska
autor: KLA
22-11-2012, 22:09 komentarzy: 0

Samolot Ryanair

Samolot Ryanair, fot. Behemot

Ponad 100 tysięcy biletów na bilety od 12 euro do 1000 miast Europy

Ryanair ogłosił, że dziś od północy (24:00), 22 listopada, zaoferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od €12 na przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Te niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na ryanair.com przed północą w poniedziałek (26 listopada). Oferta dotyczy grudnia br.

Ryanair proponuje też zniżkowe przeloty – za 49 zł - na jarmarki bożonarodzeniowe do Niemiec w Dortmundzie, Essen i Muenster (lotnisko Duesseldorf Weeze) oraz Frankfurtu, Speyer i Trier (lotnisko Frankfurt Hahn), do stolicy Belgii, Brukseli oraz Antwerpii i Namur (lotnisko Bruksela-Charleroi) oraz Paryża, Beavais i Amiens we Francji (lotnisko Paryż Beavais).

Warto pamiętać, że te okazyjne ceny nie zawierają dodatkowych opłat, o czym zresztą przewoźnik uprzedza. Należą do nich m.in.: 6 euro za rezerwację na stronie, 5 euro za pierwszeństwo wejścia na pokład, 10 euro za rezerwację miejsc, 20 euro za dziecko poniżej 2. roku życia, akcesoria dziecięce typu wózek 10 euro, opłata za bagaż do luku – za 15 kg od 15 do 30 euro (w zależności od tego, czy jest to szczyt sezonu czy nie), opłata za sprzęt sportowy lub instrument muzyczny 50 euro.

Zobacz także: Ryanair rozszerza ofertę tanich lotów z Krakowa o nowe kierunki

Przy okazji podróży trzeba koniecznie pamiętać, aby dokonać odprawy już przez Internet, bo na lotnisku zapłacimy za to 60 euro. Kobiety w ciąży czy niepełnosprawni muszą pamiętać, że jeśli nie mają wykupionego pierwszeństwa wejścia na pokład, nikt nie będzie ich traktował priorytetowo co oznacza stanie w kolejce do samolotu, a potem przeciskanie się do miejsc na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Tak samo jest zresztą w konkurencyjnym Wizz Air.

Źródło: ryanair.com

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Podróże, Promocje, Ryanair, Turystyka


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »