kraj:
Austria
07-12-2012, 13:25 komentarzy: 0

Na narty do Karyntii

Karyntia przyciąga urlopowiczów korzystnymi cenami. Darmowe karnety, zniżki dla dzieci i pakiety ze sprzętem narciarskim lub kursem jazdy na nartach, zapewniają komfortowy urlop. Dodatkowo początkujący narciarze mają wyjątkowe udogodnienie w postaci kursu narciarskiego z gwarancją nauczenia. Kolejne atrakcje to wędrówki na rakietach śnieżnych i jazda na sankach lub łyżwach.

Karyntia, rodzina na nartach Karyntia, rodzina na nartach , © Kaernten Werbung/Groeger Edward

Dzieci śmigają za darmo


W większości regionów na dzieci czekają wyjątkowe obniżki cen. W regionie narciarskim Großglockner-Heiligenblut dzieci do dziesiątego roku życia mogą korzystać ze stoków za jedno euro dziennie, jeśli jedno z jego rodziców kupi karnet dla siebie. Ośrodek Nassfeld-Hermagor umożliwia darmową rozrywkę narciarską potomstwu do dziesiątego roku życia, a ośrodki narciarskie wokół jeziora Millstätter See, na stokach góry Goldeck i w regionie Innerkrems, nawet do 14 roku życia. Z oferty dla młodzieży można skorzystać też na lodowcu Mölltaler Gletscher, gdzie nastolatki do 18 roku życia jeżdżą za połowę ceny.

Gdzie jest Karyntia? Austria, Zobacz na mapie

Karyntia, rodzina na sankach
Karyntia, rodzina na sankach, © Kaernten Werbung/Groeger Edward


Nastolatki w najlepszym towarzystwie


Atutem regionu Bad Kleinkirchheim/St. Oswald jest nowa atrakcja, kierowany do młodzieży. W dni powszednie młodzieżowi przewodnicy narciarscy dotrzymują towarzystwa urlopowiczom. Młodzi nauczyciele troszczą się o imprezowy nastrój i towarzyszą gościom w snowparku Bad Kleinkirchheim. W nowym funparku wszyscy żądni przygód mogą wyszaleć się, pokonując liczne przeszkody.

Ponieważ nikt nie urodził się mistrzem, dla każdego przygotowane są trasy o odpowiednim poziomie trudności. W ten sposób pierwsze skoki na snowboardzie i na nartach można trenować najpierw na specjalnej trasie dla początkujących. W drugim co do wielkości ośrodku narciarskim Karyntii dzieci poniżej dwunastego roku życia śmigają po stokach za jedno euro dziennie, jeśli jedno z rodziców kupi 6-dniowy karnet narciarski.


Kurs narciarski z gwarancją nauczenia


Karyncki Związek Narciarski (KSSV) i Biuro Promocji Karyntii wspólnie przygotowały wyjątkową ofertę dla wszystkich, którzy są po raz pierwszy na stoku. W czasie trzydniowego kursu narciarskiego, w radosnej atmosferze i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, początkujący od szóstego roku życia uczą się jeździć na nartach lub na snowboardzie.

We wszystkich karynckich regionach narciarskich zainteresowani mogą za 129 euro (cena obejmuje również wyposażenie narciarskie) uczestniczyć w kursie z gwarancją zwrotu pieniędzy w razie niepowodzenia.

Zobacz także: Freeride - zanurz się w śnieżnym puchu Doliny Stubai


Poza tym na doskonałe warunki na stokach maluchy mogą liczyć w ośrodkach narciarskich Gerlitzen w rejonie Villach oraz w Katschberg-Rennweg. Informacje o wszystkich ofertach dla rodzin znajdują się na stronie: www.karyntia.pl.


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Atrakcje, Karyntia, Narty, Sezon 2012


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »