kraj:
Polska
autor: KLA
04-01-2013, 11:43 komentarzy: 0

TT Warsaw

TT Warsaw, Inf. Pras.

28-30 listopada 2013 roku – nowy, ostateczny termin TT WARSAW

Na koniec listopada przesunięto datę przyszłorocznych targów TTWarsaw. W ten sposób impreza nie zdubluje się z planowanym na połowę miesiąca Szczytem Klimatycznym ONZ.

Światowy Szczyt Klimatyczny odbędzie się nad Wisłą 11-22 listopada 2013 roku. W tym czasie zaplanowana też była wcześniej edycja targów turystycznych TTWarsaw. Imprezę przeniesiono na 14-16 listopada w odpowiedzi na potrzeby wystawców i całej branży, którym dotychczasowy, wrześniowy termin po prostu nie pasował.

Teraz TTWarsaw znów musiały zmienić datę – inaczej wydarzenie to nałożyłoby się na wyznaczony w tym terminie Szczyt Klimatyczny. A to oznaczałoby już zupełny paraliż komunikacyjny miasta. Przede wszystkim jednak przybywający do stolicy wystawcy mogliby mieć problem z uzyskaniem wolnych miejsc w hotelach, bo w związku ze Szczytem do Warszawy ma zjechać 15 tys. gości (samych uczestników, przedstawicieli organizatorów, ale i mediów). Ceny pokojów hotelowych w tym czasie już drastycznie wzrosły.

"Organizatorzy TT Warsaw chcą, aby targi były, jak co roku, ważnym wydarzeniem nie tylko dla branży turystycznej, ale i dla miasta oraz, aby nie kolidowały z innymi ważnymi wydarzeniami w tym czasie" – napisała w komunikacie prasowym rzeczniczka targów Agnieszka Kuźma-Filipek.

Zobacz także: Dwudziestolatki. Wspomnienia organizatorów wystawców Targów TT Warsaw

W tegorocznych targach, które odbyły się 27-29 września wzięło udział 664 wystawców z 64 krajów świata.

Źródło: TTWarsaw, www.rp.pl/turystyka

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: 2013, Atrakcje turystyczne, Podróże, Targi, TT Warsaw, Turystyka


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »