kraj:
Polska
autor: KLA
14-01-2013, 16:02 komentarzy: 0

Samolot Ryanair

Samolot Ryanair, fot. Behemot

Przez trzy dni bilety Ryanair znów za złotówkę

Ponad 100 tysięcy biletów w preferencyjnych cenach od złotówki wzwyż zaoferuje tania linia lotnicza na ponad tysiąc europejskich połączeń. Można je rezerwować od północy 14 stycznia do północy 17 stycznia br.

Ranair ogłosiła iż od dzisiejszej północy (24:00), 14 stycznia, zaoferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 1zł na przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki w lutym oraz marcu.

Te niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (17 stycznia). Oferta Ryanaira zawiera w sobie wszystkie podatki i opłaty.

Zobacz także: Tydzień w transporcie: Aerosvit, Dreamlinery, Ryanair

Tak kusząca oferta ma jednak kilka „ale”. „Wszystkie opłaty” nie dotyczą bowiem bagażu umieszczanego w luku, usługi pierwszeństwa wejścia na pokład czy check in. A to znaczy, że standardowo musimy sobie wydrukować sami swoją kartę pokładową przed odlotem, bo inaczej na lotnisku będziemy musieli za to zapłacić dodatkowe pieniądze. Pamiętajmy też, że „wszystkie opłaty” nie oznaczają, że w preferencyjnej taryfie nie zapłacimy dodatkowo za wózeczek dziecięcy czy narty.
 
Źródło: Ryanair

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Podróże, Promocje, Ryanair, Turystyka


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »