kraj:
Niemcy
autor: KLA
29-01-2013, 16:16 komentarzy: 0

Nowa oferta cenowa na połączenia do Afryki i Azji

Lufthansa rozpoczęła kampanię reklamową promującą rejsy z Polski do 40 najpopularniejszych miast w Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Samolot Lufthansy Samolot Lufthansy , Inf. Pras.

Ceny biletów w obie strony do azjatyckich metropolii rozpoczynają się od 2019 złotych. Na Bliski Wschód polecimy nawet za 1819 złotych, a realizację marzeń o afrykańskiej wyprawie możemy przyśpieszyć, decydując się na zakup biletów za 2799 złotych.

Bezpośrednio z Frankfurtu polecimy Lufthansą np. do Angoli, Nigerii, RPA lub Sudanu. Lufthansa konsekwentnie rozbudowuje również siatkę połączeń do Chin, Indii i Rosji.


Mobilne karty pokładowe pasażerów Lufthansy pomogą dzieciom.


Pasażerowie Lufthansy, którzy skorzystają z odprawy online lub przez telefon komórkowy, nie tylko zaoszczędzą czas na lotnisku, ale też pomogą dzieciom w nauce. Do końca stycznia za każdą niewydrukowaną kartę pokładową, Lufthansa będzie przekazywać arkusz papieru do szkół w krajach rozwijających się. Przewoźnik szacuje, że podczas akcji liczba niewydrukowanych kart pokładowych wyniesie ok. 2 miliony, co pozwoli na wydrukowanie 40 000 książek dla dzieci. Inicjatywa Lufthansy jest elementem kampanii realizowanej przez organizację HelpAlliance w Afryce, Azji i Ameryce Południowej.Zobacz także: Pięć gwiazdek dla Klasy Pierwszej Lufthansy

HelpAlliance jest organizacją non-profit, założoną w 1999 roku przez pracowników Lufthansa Group. W swej działalności koncentruje się na programach dotyczących żywności i zdrowia, wspiera szkoły i domy dziecka.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Linie lotnicze, Lufthansa, Mobilne karty pokładowe, Podróże


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »