kraj:
Austria
16-02-2013, 15:12 komentarzy: 0

Narty w słońcu Ischgl

Wiosenne słońce na niebie, pod nartami firn, a na horyzoncie koncerty wielkich gwiazd pod gołym niebem - Ischgl zaprasza narciarzy i miłośników słonecznych kąpieli na wiosenne randez vous z nartami i muzyką.

© www.paznaun-ischgl.com © www.paznaun-ischgl.com , Narty w słońcu Ischgl

Wiosenne słońce na niebie, pod nartami firn, a na horyzoncie koncerty wielkich gwiazd pod gołym niebem - Ischgl zaprasza narciarzy i miłośników słonecznych kąpieli na wiosenne randez vous z nartami i muzyką. Atrakcyjne pakiety kuszą równie skutecznie jak koncerty gwiazd światowego formatu, odbywające się w samym środku terenu narciarskiego. Gwarantowany śnieg, doskonałe warunki narciarskie, sport, zabawa i wielkie wydarzenia będą panować w alpejskiej stolicy stylu aż do maja.

Wiosna w Ischgl to zalane słońcem stoki pokryte miękkim firnem, pieczołowicie pielęgnowana kultura après ski i rozrywka światowej klasy – i to wszystko naraz. Kiedy Ischgl dosięgają pierwsze promienie wiosennego słońca, życie w alpejskiej stolicy stylu gwałtownie nabiera tempa. Doskonałe warunki narciarskie i koncerty pod gołym niebem pozwalają urlopowiczom łączyć kontakt z przyrodą z największymi imprezami.

Kwietniowy kalendarz wypełniają same wielkie wydarzenia: Sterne Cup der Köche (czyli Puchar Świata Kucharzy), Heroes Challenge, Narciarskie MŚ Gastronomów, Wiosenne Święto Śniegu Alp Trida oraz VW Mountain Move Woche z koncertami światowych gwiazd. 30 kwietnia 2013 sezon narciarski w Ischgl hucznie zakończy legendarny koncert Top of the Mountain. Nowa megagwiazda pójdzie śladami takich sław jak Elton John, Pink, Sting, Tina Turner, Jon Bon Jovi i Kylie Minogue, którzy w minionych latach zabawiali swymi przebojami zachwyconą publiczność na legendarnej scenie na Idalp. Hit tegorocznej wiosny: dla posiadaczy ważnych skipassów wstęp na wszystkie koncerty pod gołym niebem jest wolny.

Czytaj wiadomości z Austrii

Oprócz świetnego nastroju Ischgl gwarantuje wiosną aż do maja doskonałe warunki narciarskie na 238 km stoków, sięgających od 1377 do 2872 m n.p.m. – a wszystko to w naprawdę atrakcyjnej cenie: dla miłośników firnu przygotowano rewelacyjny wiosenny pakiet “SKI.FIRN.EVENTS.PARTY“, ważny w terminie od 30 marca do 1 maja 2013. 7 noclegów ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym w kwaterze w wybranej kategorii i 6-dniowy karnet VIP można zarezerwować w cenie już od 409,50 euro za osobę. Bliższych informacji proszę zasięgać pod adresem mailowym: incoming@paznaun-ischgl.com lub od razu rezerwować wybrane kwatery online na stronie www.ischgl.com.

Wydarzenia wiosny:

1 kwietnia 2013                      VW Mountain Move Concert

12 - 13 kwietnia 2013             3. Heroes Challenge

14 kwietnia 2013                    Wiosenne Święto Śniegu Alp Trida / Ischgl

15 kwietnia 2013                    16. Sterne Cup der Köche

17 - 18 kwietnia 2013             5. Narciarskie MŚ Gastronomów

30 kwietnia 2013                    Top of the Mountain Concert: Deep Purple

Narty w słońcu Ischgl
© www.paznaun-ischgl.com


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: 2013, Austriackie Alpy, Imprezy, Ischgl, Koncerty, Narty


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »