kraj:
Polska
22-01-2012, 10:17 źródło: Świat Podróżników     komentarzy: 0

Tutystyka, Podróże, Wyprawy, Radio, Partner

Tutystyka, Podróże, Wyprawy, Radio, Partner, RadioWWW.eu

Witamy nowego partnera naszego serwisu - RadioWWW.eu!

Nowym partnerem serwisu Świat Podróżników zostało internetowe radio: RadioWWW.eu z programem "Droga na skróty", który nadawany jest w niedzielę od godziny 12 do 14. Ze względu na zbieżność tematyczną mamy nadzieję na owocną współpracę. Zachęcamy do słuchania tego internetowego radia a w szczególności programu podróżniczego.

Czym jest  audycja „Droga na skróty”? To magazyn radiowy, który aspiruje do miana eksperta w zakresie szeroko pojętej wiedzy o świecie: turystyki, etnologii, kulturoznawstwa i stosunków międzynarodowych.

Trzon tematyczny programu stanowić będą spotkania z podróżnikami oraz reporterami zajmującymi się sprawami zagranicznymi, autorami książek o podróżach; rozmowy z organizatorami ciekawych inicjatyw podróżniczych, a także specjalistami w dziedzinie konfliktów międzynarodowych.

Ponadto, program ma informować słuchaczy o aktualnych wydarzeniach, promocjach i nowościach w branżach związanych z turystyką i podróżami (Rubryka „Co w drodze piszczy”), a także udzielać porad dla udających się w podróż na temat wyboru sprzętów i gadżetów turystycznych (Rubryka „Parę słów na drogę”). Odbiorcami audycji są osoby w wieku 16 – 35 lat, aktywne, ciekawe świata oraz odległych kultur.

Zapraszamy na stronę Radia WWW: www.radiowww.eu oraz  na bloga audycji kulturoznawczo-podróżniczej "Droga na skróty": droganaskroty.blogspot.com oraz na profil na portalu Facebook: facebook.com/droganaskroty

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Partner serwisu - RadioWWW.eu, Podróże


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »