kraj:
Polska
23-01-2012, 12:50 źródło: BiletyAutokarowe.pl     komentarzy: 0

Informacje turystyczne

Informacje turystyczne, BiletyAutokarowe

Tydzień w transporcie: 16- 22 stycznia

Miniony tydzień był czasem zmian organizacyjnych w branży autokarowej. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami od przewoźników.

Informacje z branży autokarowej
 
1. Główny Inspektorat Transportu Drogowego z okazji rozpoczęcia zimowych ferii zorganizował akcję "Bezpieczny autokar", w ramach której przeprowadzone zostaną kontrole setek losowo wybranych autokarów.
 
2. Linia autokarowa Visit Tour uruchomiła trasę Waszawa - Mińsk - Warszawa. Pierwszy przejazd odbył się 17 stycznia.
 
3. Przewoźnik Rudnik Tumay zmienił dzień wyjazdu swoich autokarów ze Szwajcarii i Francji do Polski. Przejazdy powrotne obecnie realizowane są w każdy czwartek. Rudnik Tumay ponadto obniżył ceny biletów na wybranych połączeniach - promocja potrwa do maja.
 
4. Linia Bermuda przygotowała promocję, w ramach której osoby podróżujące na trasach Polska - Włochy - Polska oraz Polska - Szwajcaria - Polska będą mogły przewieźć dwie sztuki bagażu w cenie biletu. Oferta jest ważna do 15 marca.
 
5. Deutsche Touring również chce skusić podróżnych promocją. Linia oferuje bilety do Niemiec za 99 zł. Za przejazd dwustronny zapłacimy 198 zł.
 
6. Sindbad zmienia częstotliwość kursów z i do Hrubieszowa i Tomaszowa Lubelskiego - autokary na tych trasach będą jeździć wyłącznie w soboty. Ponadto linia zmieniła przystanek w angielskiej miejscowości Bristol. Nowe miejsce przystankowe znajduje się pod adresem 34-38 Bond Street, przed sklepem Blacks Outdoor.
 
7. Eurobus wprowadza mnóstwo zmian organizacyjnych. Ze względu na długość informacji szczegóły udostępniliśmy na blogu portalu BiletyAutokarowe.pl.
 
Informacje z branży lotniczej
 
1. Ze względu na niewielką popularność Jetair kasuje połączenia z Warszawy do Rzeszowa, a także z Wrocławia do Berlina. Jednocześnie linia została przemianowana na OLT Express.
 
2. Już 26 marca polecimy z Poznania do duńskiej miejscowości Kastrup. Nowe połączenie uruchamia linia SAS.
 
3. Turkish Airlines prowadzi negocjacje w sprawie wykupienia większościowego pakietu kontrolnego akcji LOT-u. Obecnie większość akcji flagowego polskiego przewoźnika posiada Skarb Państwa.
 
4. Rok 2011 okazał się rekordowym dla polskiej branży lotniczej. Krajowe lotniska odprawiły aż 21,9 mln pasażerów, co jest najwyższym wynikiem w historii.
 
5. Eurolot zorganizuje więcej przelotów do Popradu - słowackiej miejscowości popularnej wśród narciarzy. Dodatkowe loty odbędą się 28 stycznia, a także 4 i 11 lutego.
 
Informacje zebrała i zredagowała ekipa portalu BiletyAutokarowe.pl, w którym kupisz bilety autokarowe na każde połączenie między Polską a pozostałą częścią Europy.

ta nowość ma kolejne części: Poprzednia 1|2|3|4|5|6|7..16|17|18|19|20|21 Następna

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Bezpieczny autokar, Informacje turystyczne, Sindbad zmienia częstotliwość kursów


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »