kraj:
Polska
31-01-2012, 20:15 źródło: RadioWWW.eu     komentarzy: 0

Konkurs fotograficzny, Podróże

Konkurs fotograficzny, Podróże, RadioWWW.eu

KONKURS FOTOGRAFICZNY Radia WWW: „Podróże w subiektywie”

Odbywałeś w podróż w 2011 roku? Uwieczniałeś swoje wyprawy na zdjęciach? Weź udział w konkursie fotograficznym „Podróże w subiektywie”, organizowanym przez Radio WWW i audycję podróżniczą „Droga na skróty”, i wygraj cenne nagrody!

Celem Konkursu jest dostrzeżenie wartościowych fotografii, które wykonane zostały w najpiękniejszych zakątkach świata i  dokumentujących podróż Uczestników Konkursu w 2011 roku. Udział w konkursie mogą wziąć fotografie wykonane dowolną techniką i reprezentujące dowolny gatunek fotografii!

Zdjęcia konkursowe można przesyłać do dwóch kategorii: Zdjęcie Pojedyncze oraz Tryptyk.  Organizator planuje przyznanie trzech nagród w obydwu kategoriach oraz kilku wyróżnień – Nagród Publiczności.

Nagrodami w konkursie są:

2x Kurs Obsługi Aparatu i Podstaw Fotografii, ufundowany przez FOTOKURSY (www.fotokursy.com.pl)

10x Kubek termiczny - replika obiektywu 24-70mm – ufundowany przez Nikona (www.nikon.pl)

10x Podręcznik „Radość Fotografowania” - jest to trzecia edycja wydawanej przez Akademię Nikona autorskiej książki. Nagroda ufundowana przez Nikona (www.nikon.pl)

3x Książki podróżnicze ufundowane przez Wydawnictwo Bezdroża (www.bezdroza.pl): „W uścisków żywiołów” Krzysztofa Mrozowskiego, „Żagle nad pustynią” Anny Grebieniow, „Rozbitek” Stevena Callahana

3x Książki o fotografowaniu ufundowane przez Wydawnictwo Helion (www.helion.pl): „Fotografia daleko od domu” Artura Chmielewskiego, „Szalona strona fotografii” Cyrilla Harnischmachera, „Kompozycja obrazu fotograficznego” Tomasza Gałązki

5x Kalendarzyk kieszonkowy na 2012 rok, ufundowany przez Nikona (www.nikon.pl)

W konkursie można wziąć udział do 29 lutego 2012 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 4 marca na antenie Radia WWW w programie „Droga na skróty”. Tego samego dnia Uczestnicy Konkursu zostaną zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wernisażu fotograficznego, składającego się ze zdjęć Laureatów Konkursu.

Jak wziąć udział w konkursie?

1.    Aby wziąć udział w Konkursie, należy dołączyć do strony audycji Droga na skróty na portalu społecznościowym Facebook (pod adresem: facebook.com/droganaskroty) oraz wysłać swoją Pracę Konkursową do Organizatora.
2.    Uczestnik może nadesłać Pracę Konkursową składającą się z pojedynczego zdjęcia (Kategoria „Zdjęcie Pojedyncze”) lub fotoreportaż składający się z trzech powiązanych ze sobą tematycznie zdjęć (Kategoria „Tryptyk”).
3.    Prace fotograficzne w formacie JPG, o wymiarach max 1000x1500 pikseli i w plikach nie przekraczających 1MB, należy nadsyłać na adres juliawizowska @ radiowww.eu w formie załączników do listu elektronicznego. Do przesyłki prosimy dołączyć osobny plik z takimi informacjami, jak: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu, miejsce wykonania zdjęcia.
4.    Każdy uczestnik może przesłać po jednej Pracy Konkursowej w każdej z Kategorii.
5.    Konkurs rozpoczyna się 29 stycznia 2012 roku, a kończy 29 lutego 2012 roku. Do 29 lutego 2012 roku należy przesłać Pracę Konkursową na adres Organizatora. Liczy się data wpłynięcia Pracy do biura Organizatora.
6.    Wyniki Konkursu zostaną upublicznione 4 marca 2012 roku na antenie Radia WWW (www.radiowww.eu) podczas audycji Droga na skróty.
7.    Organizator przyzna sześć Nagród Głównych: za trzy pierwsze miejsca w kategorii Zdjęcie Pojedyncze oraz za trzy pierwsze miejsca w kategorii Tryptyk. Nagrodami przyznanymi przez Organizatora będą nagrody rzeczowe ufundowane przez Fundatorów Nagród.
8.    Oprócz nagród głównych, Organizator przewiduje kilka wyróżnień dokonanych na podstawie wyników głosowania internautów. Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem strony audycji Droga na skróty na portalu społecznościowym Facebook (facebook.com/droganaskroty). Nagrodę Publiczności otrzymają Prace Konkursowe, które zbiorą najwięcej głosów użytkowników strony audycji.
9.    Organizator poprosi Laureatów nagród o wysłanie odbitek fotograficznych o wymiarach min. 20x30 cm. Zwycięskie Prace Konkursowe wezmą udział w wernisażu zorganizowanym po zakończeniu Konkursu. Wszystkie Prace Konkursowe zostaną wyświetlone w postaci slajdów w dniu wręczenia nagród.

Regulamin konkursu dostępny jest na tutaj, na stronie Radia WWW (www.radiowww.eu), blogu audycji „Droga na skróty” (www.droganaskroty.blogspot.com) oraz na profilu audycji na Facebooku (www.facebook.com/droganaskroty).

Fundatorami nagród w konkursie zostały: Fotokursy, Nikon, Wydawnictwo Bezdroża, Wydawnictwo Helion.

Patronat medialny nad konkursem objęły: ŚwiatPodróżników.pl, ImprezyPodroznicze.pl, Fotopolis.pl, Globtroter.pl, Geographer.pl, Dziennik Turystyczny, foto-konkursy.info, Fotowyprawy.com, Polskanawakacjach.pl, Totutotam.net.

Podróże
ta nowość ma kolejne części: 1|2|3 Następna

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Konkurs fotograficzny, Podróże, Turystyka, Wyprawy


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »