kraj:
Polska
04-03-2012, 13:45 źródło: RadioWWW.eu     komentarzy: 2

Konkurs fotograficzny, RadioWWW.eu, Podróże

Konkurs fotograficzny, RadioWWW.eu, Podróże, RadioWWW.eu

Konkurs Fotograficzny „Podróże w subiektywie” rozstrzygnięty!

Różnorodność podjętych tematów, zwrócenie uwagi na życie codzienne mieszkańców odwiedzanych krajów, przedstawienie podróży bliskich i dalekich – w taki sposób można podsumować prace, które udział wzięły w zakończonym właśnie konkursie fotograficznym Radia WWW „Podróże w subiektywie”.

 
Luty, jak to luty – podróżom nie sprzyja. Chyba że do ciepłych krajów albo w zaśnieżone góry. Jak najbardziej można jednak przeglądać zdjęcia wykonane podczas wyjazdów w wakacje roku poprzedniego. Albo wysyłać je na konkursy.
 
Jednym z takich był zorganizowany przez Radio WWW i audycję podróżniczą „Droga na skróty” konkurs fotograficzny „Podróże w subiektywie”. Organizatorzy czekali na zdjęcia wykonane w dowolnym zakątku świata, podczas podróży bliskich i dalekich. Przedstawiające pejzaże, portrety, dokument reporterski. I się nie zawiedli: uczestnicy konkursu przesłali prace dobre, w sposób niekonwencjonalny przedstawiające podróż i inne kultury.
 
W rezultacie narady jury, w skład którego weszli organizatorzy konkursu oraz doświadczeni fotoreporterzy – Filip Klimaszewski i Tomek Gola, postanowiono przyznać po trzy nagrody główne w dwóch kategoriach konkursowych (Zdjęcie pojedyncze i Tryptyk), a także po trzy wyróżnienia.
 

Zdjęcie pojedyncze

 
I miejsce: Magdalena Chodownik „Festiwal Trąbki Bałkańskiej Guča”II miejsce: Agnieszka Wywiał „Bambini”III miejsce: Lidia Palusińska „Drzewo życia”Wyróżnienie: Anna Zak „Za każdym razem inne”Wyróżnienie: Michał Komuda „Mistrz i uczeń”Wyróżnienie: Robert Stocki „Wędrując po falach”

 
Tryptyk

 
I miejsce: Diana Szawłowska „Ulotnie o chwili”II miejsce: Ada Warchał „Zagłada XX wieku”III miejsce: Kinga Ilska „Ryby z pustyni”Wyróżnienie: Magdalena Kuś „Cisza”Wyróżnienie: Magdalena Tutkaj „Techniki sprzedaży”Wyróżnienie: Maria Pajek „Pod meczetem”


 

Nagrody publiczności


 
Paweł Bartnik „Żywy cel nad Bosforem” oraz „Świat Islamu”Agnieszka Kocznur: „Sous le ciel de Paris”Aleksandra Siwierska: „Mały człowiek w wielkim świecie”


 
Nagrody laureatom i finalistom zostaną wręczone podczas uroczystości, które odbędą się 13 marca 2012 roku o 20.00 w "Sensie Nonsensu" (ul. Wileńska 23, Warszawa). Oprócz wręczenia nagród  tego wieczoru organizatorzy planują otworzyć wystawę złożoną ze zdjęć zwycięskich oraz wyświetlić slajdy utworzone ze wszystkich prac, które brały udział w konkursie „Podróże w subiektywie”.
 
W uroczystości udział mogą wziąć wszyscy chętni! Wstęp wolny!
 
Fundatorami nagród w konkursie zostali: Fotokursy, Nikon, Wydawnictwo Bezdroża, Wydawnictwo Helion.
ta nowość ma kolejne części: Poprzednia 1|2|3

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Konkurs fotograficzny, Podróże, Turystyka, Wyprawy


reklamy:

Komentarze

eryk2k1 (382), 05-03-2012 07:20

Nie ma jak dalekie podróże
3 zdjęcie z tryptyku: Wyróżnienie: Magdalena Tutkaj „Techniki sprzedaży” jest niesamowite.

Alice (81), 04-03-2012 14:02

Nie każdy błądzi, kto wędruje
Ten gość z I miejsca - zdjęcie pojedyncze, wygląda jak Antonio Banderas :) nic dziwnego, że zdjęcie wygrało. :)


Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »