kraj:
Polska
29-05-2012, 11:50 źródło: Materiały Prasowe     komentarzy: 0

Ekskluzywne rejsy morskie

Coraz więcej osób marzących o ekskluzywnych wakacjach z dala od miejskiego zgiełku zamiast luksusowego hotelu nad brzegiem morza wybiera rejs. Jest to wspaniała alternatywa dla niezapomnianych wakacji.

Statki rejsowe, Podróże Statki rejsowe, Podróże , ŚwiatPodróżników

Rejsy statkami Silver to szczegółowo przygotowany i profesjonalnie zorganizowany wypoczynek. Na podróż można się zdecydować o każdej porze roku, gdyż w ofercie znajdziemy destynacje z całego świata. W ten sposób słońce nigdy nam nie ucieknie.

Podczas letnich miesięcy rejsy skupiają się na kierunkach europejskich, głównie nad Morzem Śródziemnym. Grecja, Włochy, Turcja, Hiszpania oraz wiele innych malowniczych miejsc stoi przed nami otworem. W ofercie każdego rejsu znajdziemy bogaty program wycieczek na lądzie prowadzonych przez wykwalifikowanych przewodników. Wycieczki te zawsze nastawione są na niebanalność i pokazanie klientowi czegoś wyjątkowego, niekoniecznie miejsc przyciągających tłumy turystów. Tutaj liczy się oryginalność.

Kiedy nieco się ochłodzi i nadejdą jesienne, deszczowe miesiące, możemy skusić się na rejs w kierunku Ameryki Północnej i Kanady. Ponadto, im zimniej u nas, tym cieplej np. w Afryce. Dlatego też miesiące zimowe to wspaniały moment na udanie się w kierunku Czarnego Lądu, Azji, Australii, Nowej Zelandii, czy Karaibów. Możliwości jest naprawdę wiele.

Wczesną wiosną turyści mogą udać się w rejony północnej Europy i Skandynawii, a spragnieni jeszcze większej egzotyki płyną na Alaskę.

Oprócz tego w ofercie statków Silver znajdziemy niepowtarzalne rejsy dookoła świata, które w ciągu ponad 100 dni odkrywają najpiękniejsze zakątki naszej planety.

Oczywiście zwiedzanie na lądzie to nie jedyna atrakcja każdego rejsu. Czas spędzony na pokładzie również nie będzie nam się dłużył. Wszystkie statki Silver są statkami luksusowymi, zapewniającymi usługi na najwyższym poziomie.

Oprócz bogatej oferty Spa, centrum fitness i basenów zapewniających rozkosz dla ciała, na każdym statku znajdują się przynajmniej 4 restauracje, specjalizujące się w smakach najlepszych kuchni świata. Kasyno, butiki, sale gier karcianych, sala koncertowa- to tylko namiastka wszystkich atrakcji, które czekają na podróżnych na pokładzie.

Każdy z gości obsługiwany jest przez osobistego lokaja, który w każdej chwili gotów jest zadbać o najmniejszy szczegół, aby rejs był jeszcze doskonalszy i spełniał wyobrażenia o wycieczce naszych marzeń.

Wybierając rejs nie musimy martwić się o pogodę, czy towarzystwo. Każdy z pasażerów przed wypłynięciem otrzymuje szczegółowy program rejsu, uwzględniający warunki meteorologiczne. Ostatecznie, w razie niepogody sam statek jest niezawodnym centrum rozrywki. Jeśli chodzi o towarzystwo, każdy statek pomieści około 500 osób. W ten sposób zawsze możemy znaleźć współtowarzyszy zabawy. Na statku jednak nie ma tłumów, ograniczona liczba gości i profesjonalna obsługa gwarantują, że z pewnością poczujemy się tam wyjątkowo.

Zaszyci we własnym apartamencie z widokiem na morze lub ocean będziemy mogli odizolować się od reszty świata i poczuć się naprawdę wolni.

Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Podróż, Podróże, Rejsy morskie, Statki rejsowe


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »