kraj:
Polska
07-07-2012, 16:22 źródło: Informacje Prasowe     komentarzy: 0

Samolot LOT

„Siedem o siódmej" – nowa promocja LOT-u

W najbliższą niedzielę 8 lipca br. rusza nowa promocja Polskich Linii Lotniczych LOT „Siedem o siódmej". Polski przewoźnik wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów przygotował nową taryfę – „Siedem o siódmej", której premiera zaplanowana jest w najbliższą niedzielę na stronie internetowej lot.com.

Promocja obwiązywać będzie w każdą niedzielę (7 dzień tygodnia) od 7 wieczorem do północy, a bilety dostępne będą na 7 kierunków.

„Siedem o siódmej" skierowane jest do tych podróżnych, którzy do tej pory nie znajdowali dla siebie odpowiedniej propozycji od LOT-u, ponieważ planowali swoją podróż zbyt późno, ale chcieliby spędzić udany weekend lub krótkie wakacje w Europie z przelotem w atrakcyjnej cenie. Nie jest to oferta do ruchu służbowego (sprzedaż wyłącznie w niedzielę, podróże wyłącznie weekendowe), co przekłada się na realne poszerzenie rynku i oferty przewoźnika.

Zasady taryfy last minute obejmują: termin rozpoczęcia podróży 7 do 30 dni od daty zakupu biletu oraz minimum 3 noce pobytu. Termin musi zawierać niedzielę, wyloty w piątek lub sobotę a powrót w niedzielę lub poniedziałek.

Zobacz także: LOT w olimpijskich barwach

Jest to kolejny krok w rozbudowywaniu przez LOT oferty tzw. Smart Flying w ramach, której już dziś polski przewoźnik oferuje taryfę First Minute, Deal Finder, Szaloną Środę.


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Promocja LOT, Siedem o siódmej, Turystyka


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »