kraj:
Polska
29-06-2012, 14:18 źródło: Informacje Prasowe     komentarzy: 0

LOT w olimpijskich barwach

Boeing 737 LOT-u o rejestracji SP - LLG otrzymał specjalne malowanie z okazji zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Na tylnej części kadłuba po obu stronach samolotu został umieszczony oficjalny tytuł LOT-u jako „Przewoźnika Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Londyn 2012" oraz symbol Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Samolot lot w olimpijskich barwach Samolot lot w olimpijskich barwach , fot. LOT

Samolot został oklejony na czas trwania Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie. W pierwszy rejs udał się 27 czerwca do Wrocławia a następnie do Londynu. Na pokładzie samolotu w olimpijskich barwach będzie podróżować Kadra Olimpijska ale także kibice. Samolot będzie wykonywał rejsy do europejskich miast.

Dołącz do nas na Facebooku!

Igrzyska Olimpijskie należą do najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie, i są doskonałą okazją do promowania Polski poza granicami naszego kraju – mówi Leszek Chorzewski, Rzecznik Prasowy PLL LOT S.A. LOT wspiera naszych sportowców od wielu lat. To wielki zaszczyt dla naszej firmy być oficjalnym przewoźnikiem Reprezentacji – dodaje Leszek Chorzewski.

Projekt okolicznościowego – „olimpijskiego" malowania samolotu został zaprezentowany podczas podpisania umowy o partnerstwie polskiego przewoźnika z PKOL-em w maju br. Specjalne malowanie jest inicjatywą własną LOT-u, który jako narodowy przewoźnik mocno angażuje się w promocję Polski.

Zobacz także: Boeing 767 SP-LPC zostanie sprzedany

PLL LOT S.A. regularnie współpracują z PKOL-em od 1972 roku, kiedy to odbyły się letnie Igrzyska Olimpijskie w Monachium. Polski przewoźnik towarzyszył sportowcom także podczas Igrzysk zimowych, m.in w Vancouver.


Zgłoś błąd » Przyjazne drukowanie »

tagi: Olimpijskie barwy, PLL LOT, Samolot LOT


reklamy:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Aby skomentować musisz się najpierw zalogować

Zgłoś nielegalność zdjęć lub wpisów na tej stronie »